Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Za głosem serca

Romantyczne wyznania i niespodzianki… Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak miłość"! Co tym razem wydarzy się w serialu?


Reklama


Marek okaże się prawdziwym romantykiem. Mostowiak umówi się z żoną na "randkę" w Warszawie, przy pomniku Sobieskiego - w miejscu, gdzie przed laty, jako dzieci, uciekli razem na wagary... I uświadomi Ewie, że właśnie obchodzą rocznicę ich pierwszego pocałunku!

- Nie wierzę, nie mogłeś tego zapamiętać...

- Możesz nie wierzyć, ale to było osiemnastego czerwca. Rozkochałaś mnie w sobie, a potem złamałaś serce. Bo po kilku dniach rzuciłaś mnie dla Andrzeja, który... miał rower!

Tymczasem Asia spotka przypadkiem Agnieszkę - w zaawansowanej ciąży... I w końcu zada Tomkowi niewygodne pytanie:

- Czy... czy to jest twoje dziecko? Jaką usłyszy odpowiedź?

Emocji nie zabraknie także w Grabinie - gdy w okolicy pojawi się nagle Darek. Chłopak poprosi Natalkę o spotkanie i wyzna, że pragnie poznać swoją córkę. A przy okazji odkryje, że Mostowiakówna ma nowego przyjaciela - leśnika Franka... Który wcale nie powita go miło.

Kilka godzin później dojdzie za to do groźnego wypadku - i Darek trafi do szpitala w Gródku. A lekarz od razu przekaże jego matce złą wiadomość:

- Stan pani syna jest bardzo poważny... Ta noc... będzie decydująca.

A co u Rogowskich? Maria odetchnie z ulgą, bo Artur zacznie w końcu rehabilitację. A bracia Zduńscy, widząc jego zapał do ćwiczeń, będą pod wrażeniem!

- Twardy gość! Na moje oko stanie na nogi - i to szybciej niż się wszyscy spodziewamy.

- Oby tak było...

- Widziałem go parę razy w akcji jak ćwiczył, facet jest zdeterminowany jak mało kto!

I w finale: Artur numer 2! W odcinku numer 1168 pojawi się nowy bohater - Artur, chłopak Izy. A do obsady "M jak miłość" dołączy Tomasz Ciachorowski...

Czy śliczna pani kurator - widząc ukochanego, za którym tak tęskniła - będzie w końcu szczęśliwa? Odpowiedź wkrótce... Tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje