Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364058
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wypadek Gosi i Michała!

W nowych odcinkach "M jak miłość" czeka na nas randka ze złodziejem, utrata pracy i tragedia tuż przed ślubem!

Olga umówi się z Mariuszem - chłopakiem, którego poznała w jednym z klubów. Nowy adorator wyzna, że kilka lat spędził za granicą... Ale Janek zauważy na jego dłoni więzienny tatuaż - i domyśli się, że Mariusz siedział za kratkami. Zdenerwowany, szef od razu pozbędzie się gościa z lokalu.

Reklama

A Olga gdy jej randka nie dojdzie do skutku - zrobi Zawadzkiemu ostrą awanturę!

- Nie miałeś prawa za mnie decydować... Powtarzam ci to po raz ostatni: odczep się ode mnie! Jestem pełnoletnia i niańki nie potrzebuję, rozumiesz?!

Godzinę później dziewczyna jednak wróci...

Przeprosi Janka za niemiłe słowa i zawstydzona, wyzna cicho:   - Jak znam życie, to mogło się dla mnie źle skończyć... Dzięki. Wiem, że z boku te moje jazdy z facetami wyglądają na... niezłą desperację, ale źle mi z tym, że jestem sama... Źle i coraz gorzej.

Taro, obserwując ich kolejną rozmowę... z trudem ukryje rozbawienie. I w końcu rzuci do Zawadzkiego: - Myślę, że... szef zakochał się w Oldze!

- Co takiego? Ja? Ciebie, Taro, chyba całkiem pogięło... Nie gustuję w wariatkach! Nie, nie, na pewno nie! Nie! Czy w bistro szykuje się nowy romans? 

Operacja WaldkaOlek z Wojtkiem przeprowadzą za to operację Waldka. Zabieg zakończy się sukcesem, a młodzi lekarze od razu przekażą dobrą nowinę Marcinowi i Kasi... Gdy w klinice zjawi się ich szef, obu przyjaciół czekają jednak problemy.

Pechowo, ordynator wróci wcześniej z urlopu, dowie się o operacji, którą koledzy próbowali przed nim ukryć...

I wściekły - wyrzuci obu chirurgów z pracy! Czy Aleksander - po tym, jak trafi na bezrobocie - zdecyduje się w końcu na prowadzenie rodzinnej firmy, wspólnie z Marcinem? 

Tragedia przed ślubem!Z kolei Maria wręczy Ali i Pawłowi wzruszający prezent... obrączki, które przed laty należały do niej i Krzysztofa. A tuż przed wyjazdem do Stanów - na ślub Małgosi - Rogowską spotka niemiła niespodzianka.

W drodze na lotnisko Maria zajrzy na chwilę do bistro, by pożegnać się z bliskimi... I zostanie okradziona!

Złodzieje wyrwą jej torebkę i uciekną. A Rogowska, gdy otrząśnie się już z szoku, będzie bliska łez...

- Straciłam wszystko: pieniądze, komórkę, dokumenty... No i najgorsze: paszport z wizą... A bez tego nie polecę!

Tymczasem w Stanach wydarzy się prawdziwa tragedia... Tuż przed ślubem Gosia i Michał będą mieli wypadek samochodowy i trafią do szpitala! Co wydarzy się dalej?

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje