Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365126
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wściekła zazdrość Ali o Teresę

Ala (Olga Frycz) niespodziewanie przyjedzie do Polski na krótki urlop i dowie się, że Pawła (Rafał Mroczek) odwiedziła jego dawna ukochana. - Nie można ruszyć się z domu na krok, bo zaraz zjawiają się jakieś kobiety z przeszłości - powie mężowi i wprost zapyta go, dlaczego znów wpuścił Teresę (Joanna Sydor) do swojego życia...

W 1310. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 6 września o godzinie 20.40 w TVP2) Ola zrobi Pawłowi oraz Basi (Gabriela Raczyńska) niespodziankę i bez zapowiedzi wróci z Anglii do domu.  

Reklama

- Jak długo będę mógł się nacieszyć swoją żoną? - zapyta ją mąż, nie kryjąc, że jest bardzo zadowolony z jej przyjazdu.

Ala wyzna, że dostała tylko kilka dni urlopu i chce go jak najlepiej wykorzystać, bo nie wiadomo, kiedy znów będzie mogła wyrwać się z pracy i odwiedzić najbliższych. Rozmowę Zduńskich przerwie w pewnej chwili dzwonek telefonu. Okaże się, że to Teresa ma do Pawła jakąś niecierpiącą zwłoki sprawę.

- Chcesz powiedzieć, że to... ta Teresa? Co za nieoczekiwany powrót do przeszłości! A może dowiem się czegoś więcej? - Ala nawet nie będzie próbowała ukryć, że jest niemile zaskoczona, że Paweł utrzymuje kontakt ze swą byłą kochanką.

- Wieczorem wpadnie do nas na kawę, będziesz miała okazję ją poznać, porozmawiać, przepytać - usłyszy Zduńska.

Ala dowie się, że Teresa niedawno odeszła od męża, przeniosła się do Warszawy i zatrzymała u córki, ale musi jak najszybciej znaleźć własne mieszkanie, więc poprosiła Pawła o pomoc w znalezieniu jakiejś taniej kawalerki.

- Mąż dużo mi o tobie opowiadał - powie Ala z sarkazmem, gdy wreszcie po raz pierwszy stanie z Teresą twarzą w twarz.

Rozmowa z Makowską-Jakubczyk utwierdzi Alę w przekonaniu, że kobieta wciąż czuje coś do Pawła, choć stara się za wszelką cenę ukryć to przed wszystkimi. Zduńska poczuje wściekłą zazdrość... Kiedy zobaczy, jak jej mąż, który odprowadzi Teresę do taksówki, pozwala, by dawna kochanka pocałowała go na do widzenia w policzek, pomyśli, że... pierwsza miłość jednak nigdy nie rdzewieje. Przestraszy się, że Teresa może znów rozkochać w sobie Pawła! 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje