Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367887
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wróg numer jeden… Iza?

Aleksandra nie przepada za Izą i wcale tego nie ukrywa. Jak wpłynie to na Marcina?

W kolejny poniedziałek seniorka odkryje, że Iza chce zamieszkać tuż obok jej syna... i od razu sięgnie po telefon. Zaniepokojona tym, jak przeprowadzka dziewczyny wpłynie na Marcina.

Reklama

- Synku, to twoje życie, twoje sprawy, ale...

- Nie podoba mi się ten wstęp...

- Przed chwilą wyszła ode mnie Iza, zostawiła Maję. I moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, żeby ona zamieszkała dwa piętra wyżej.

- Mamo... błagam...

- Wiesz, co to dla ciebie oznacza? Że będzie ci naprawdę bardzo trudno na nowo ułożyć sobie życie. A co z Anią? Ania o tym wie? Mieliście chyba po jej powrocie zamieszkać razem?

- Pogadamy wieczorem!

- Wieczorem będzie za późno, Iza pojechała właśnie do notariusza...

Sekundę później Chodakowski - zirytowany - rozmowę zakończy. Jego matka jednak się nie podda... I w finale o pomoc poprosi Olka.

- Kto raz zdradził, nadużył twojego zaufania, zawsze może znowu to zrobić, nie rozumiesz? I nie podoba mi się to, że Iza tak na niego poluje...

- A może Iza po prostu... nadal Marcina kocha?

- I co mu po takiej miłości? I po takiej kobiecie? Chcesz, żeby twój brat znów się sparzył? Żeby Iza znów rozwaliła mu życie?(...) Iza jest mamą Mai, należy do rodziny i zawsze będę jej we wszystkim pomagać, ale uważam, że Marcin powinien związać się z Anią! To dla niego jest odpowiednia kobieta. Kocha go, jest dla niego idealną partnerką...

- Ale Iza...

- Iza miała swoją szansę, zresztą niejedną i wszystko zniszczyła!(...) Masz porozmawiać z bratem, rozumiesz? Porozmawiasz z nim?

- Tak jest...

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje