Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wracają ulubione seriale widzów TVP

Już od 3 września Jedynka zaprosi na premierowe odcinki seriali "Klan", "Leśniczówka" i "M jak Miłość" oraz telenoweli historycznej "Korona Królów".

W nowym sezonie "Klanu", czyli sagi rodu Lubiczów Paweł dowie się, że obie jego córki są w ciąży. Lubicz będzie bardzo przejęty faktem, że za kilka miesięcy zostanie podwójnym dziadkiem. Jerzy będzie miał trzeci zawał, a Czesia i Darek postanowią się rozwieść. 

Reklama

Nie mniej w "Leśniczówce" - Katarzyna i Krzysztof próbują walczyć o swoje małżeństwo. Nie ułatwia tego zauroczenie Krzysztofa piękną Lidią.

Drugi sezon "Korony Królów" przeniesie widzów do roku 1342. U boku Kazimierza jest już młodziutka druga żona z Hesji, Adelajda. Król stara się o syna, by przekazać mu koronę. Potrzebuje męskiego potomka, by rządził odrodzonym królestwem.

W Dwójce po wakacyjnej przerwie o godz. 20.55 powróci "M jak miłość". Tej jesieni serial obchodzi swoje 18-te urodziny. Do obsady dołączył Rafał Szatan. Znany muzyk wcieli się w Eryka - pianistę, którego Asia pozna w bistro i który zaproponuje jej, by wspólnie nagrali piosenkę. Mężczyzna od razu zacznie ją adorować, ale na Wietrznej będzie miał konkurenta - Michała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje