Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364201
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wraca Weronika Rosati! Ania będzie miała romans z Andrzejem?!

W poniedziałek, 10 i wtorek 11 września gościliśmy na planie zdjęciowym "M jak miłość" w Krakowie. Nasza ekipa była świadkiem scen z udziałem powracającej do serialu Ani (Weronika Rosati), Andrzeja (Krystian Wieczorek), Magdy (Anna Mucha), Pawła (Rafał Mroczek) i Julki (Joanna Kuberska). To właśnie w grupie tych bohaterów namiesza dawno niewidziana Anka!

Przypomnijmy, bohaterka Weroniki Rosati, Ania, koleżanka Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) pierwszy raz pojawiła się w "M jak miłość" dokładnie 15 lat temu. Jej wątek został rozwinięty w 2003 roku, kiedy to została dziewczyną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

Reklama

Dla Rosati była to jedna z pierwszych ról w karierze. Wcześniej zagrała jeszcze w serialu dla młodzieży "Klasa na obcasach" i niewielką rolę w "Marzeniach do spełnienia".

Z serialu odeszła w 2005 roku, kiedy to zdecydowała się rozpocząć karierę zagraniczną. Teraz zdecydowała, że wraca na stałe do Polski i... do "Emki"!

A przy tym od razu deklaruje, że jej postać wprowadzi do nowych odcinków sporo zamętu.

- To jest ta sama postać, ale nie będzie już taka sama, ludzie się zmieniają. Ania jest już na innym etapie życia. Jeżeli jestem zaangażowana do jakiegoś serialu to właśnie po to, by w nim namieszać. Moja postać zawsze musi być czarnym charakterem. Więc na pewno będzie się działo!" - deklaruje Weronika Rosati.

- Dostałam propozycję od produkcji, dokładnie przestawiono mi pomysł na tę postać i spodobało mi się to. Bardzo dobrze wspominam pracę na planie tego serialu. Dlatego uznałam, że byłoby super zagrać w "M jak miłość" - tłumaczy swoją decyzję o powrocie do "Emki".

Czy Ania uwiedzie serialowego Andrzeja? Skąd między nimi tak zażyła relacja? Czyżby znali się wcześniej? Czy Magda ma powody do zazdrości? A co w tej sytuacji zrobi Paweł, który niegdyś porzucił ją dla innej? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem, w nadchodzących odcinkach "M jak miłość"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje