Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367824
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wojtuś straci głowę dla koleżanki z klasy!

Podczas imprezy imieninowej na cześć Wojtka Chodakowskiego (Feliks Matecki) Ola (Oliwia Dąbrowska) pocałuje do w policzek. To będzie ich pierwszy w życiu pocałunek!

O tym, że Wojtuś przeżywa aktualnie swoją pierwszą miłość, widzowie i Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dowiedzą się w 1379. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 4 września w TVP2) z wypowiedzi szkolnej wychowawczyni chłopca.

Sercowe podłoże kłopotów

Reklama

- Znów zaczęły się z nim kłopoty. - poinformuje nauczycielka Chodakowską. - Nie odrabia zadań domowych, złapał kilka ocen niedostatecznych i grozi mu jedynka z polskiego. Kilka razy był na wagarach... Proszę... niech pani nie będzie dla niego zbyt surowa. Myślę, że kłopoty Wojtusia mają podłoże... sercowe.

Obiektem westchnień młodego Chodakowskiego okaże się jego szkolna koleżanka Ola, w roli której zobaczymy Oliwię Dąbrowską, znaną widowni serialowej m. in. z "O mnie się nie martw" i "Niani w wielkim mieście".

Buzi w imieniny

Zdradzamy, że imprezę imieninową, którą w 1382. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 18 września w TVP2) Ostrowski (Paweł Deląg) zorganizuje Wojtkowi z okazji jego imienin, młody Chodakowski nazwie najlepszym przyjęciem świata. Numer specjalny w wykonaniu solenizanta okaże się prawdziwym hitem.

- Zaraz będziecie świadkami prawdziwej magii - zapowie Wojtuś, po czym niepostrzeżenie wyciągnie zza pazuchy piękną czerwoną różę, podejdzie do Oli, szarmancko się jej ukłoni za oczach wszystkich i wręczy jej kwiat.

Dumna i przeszczęśliwa dziewczynka pocałuje Chodakowskiego w policzek. To będzie dla niego niezapomniane przeżycie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje