M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390661
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wojtek wciąż szuka miłości

Wojtek wciąż próbuje zdobyć serce Janki - i cierpliwie czeka, aż dziewczyna będzie gotowa na nowy związek... Za to Mateusz Janicki, prywatnie, od kilku lat jest już szczęśliwie żonaty i "dzieciaty".


- Mam dwóch synów, rocznego Antka i trzyletniego Jaśka. Są dla mnie po prostu totalną rozkoszą. Jak wracam zmęczony albo zły, bo coś mi nie wyszło, wystarczy, że otworzę drzwi do ich pokoju, widzę, jak śpią i mówię im: "To dla was chłopaki" - wyznaje aktor na łamach magazynu "JOY". 

I od razu dodaje, że na co dzień wsparcie zapewnia mu nie tylko rodzina, ale też grono sprawdzonych przyjaciół.

- Myślę, że bardzo przydaje się człowiekowi w życiu fajna grupa przyjaciół. I ja taką mam. Jak człowiek za długo siedzi przed obiektywem aparatu albo kamery, to zaczyna mu się wydawać, że jest taki ważny, taki istotny, że wszyscy chcą z nim porozmawiać... A potem wracam z Warszawy z planu zdjęciowego do Krakowa, bo stamtąd pochodzę i przyjaciele sprowadzają mnie szybko na ziemię. Klepią mnie po plecach i mówią: "No już, spokojnie..." - rzuca z uśmiechem gwiazdor. - Bardzo fajnie mieć takich ludzi!

Reklama

Co wydarzy się u serialowego Wojtka po wakacyjnej przerwie?


Wojtek zakocha się w Jance, ale dziewczyna bezwzględnie go wykorzysta. Czy złamie mu serce?

- Janka (Joanna Osyda, przyp. red.) użyje mojej postaci w walce o względy Marcina (Mikołaj Roznerski, przyp. red.). Będą mieli romans, który Wojtek potraktuje bardzo poważnie. Zaangażuje się emocjonalnie, bez podtekstów, ale w końcu zacznie podejrzewać, że jest wykorzystywany. Póki co nie wiemy, jak rozwinie się ten wątek. Może gdy Wojtek zrozumie, że jest traktowany instrumentalnie, będzie chciał się wycofać z tej relacji, ale wtedy Janka zorientuje się, że coś do niego czuje? Zobaczymy - mówi aktor w wywiadzie dla www.mjakmilosc.tvp.pl.

A jak będą wyglądały stosunki pomiędzy Wojtkiem a Marcinem? Czy panowie zaprzyjaźnią się?

- Na początku Marcin będzie wydawał się Wojtkowi nieodpowiedzialnym lekkoduchem, ale zaczną się kolegować. W jednym z odcinków mój bohater i Olek zrobią przysługę Chodakowskiemu, zachowają się wobec niego w porządku, co pozbawi ich pracy. Potem pojawi się pomysł, żeby otworzyli wspólny biznes z Marią (Małgorzata Pieńkowska - przyp. red.). Będzie ciekawie - zdradza Mateusz Janicki.

Samotna i zdradzana przez męża Marysia i dużo młodszy, wykorzystany przez Jankę Wojtek, a na dodatek wspólny interes. Czy tych dwoje zbliży się do siebie? Czy to właśnie młody lekarz będzie zapowiadanym przez serialowego Artura (Robert Moskwa) kochankiem Rogowskiej? To okaże się już jesienią! 

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Mateusz Janicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy