Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364201
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Witold Pyrkosz potrafi... przyłożyć?!

Witold Pyrkosz (87 l.), czyli uwielbiany przez widzów Lucjan Mostowiak z "M jak miłość" to prawdziwy obrońca miłości! Okazuje się, że w młodości aktor bardzo często wdawał się w bójki, chcąc w ten sposób chronić swoją wybrankę przed zalotami innych mężczyzn. Aktor był do tego stopnia pod wrażeniem urody swojej ukochanej, że wszczynał awantury, nawet wtedy, gdy któryś ze znajomych zaczynał się przy niej kręcić.


Reklama

Jednak mało kto wie, że aktor, zanim spotkał miłość swojego życia, był przez jakiś czas związany z Ewą Bilewską. Serialowy Lucjan niechętnie opowiada o relacjach łączących go z byłą żoną. Równie niechętnie wspomina o swoim pierworodnym, Pawle. Z doniesień wiadomo, że gwiazdor "M jak miłość" nie utrzymuje kontaktu z pierwszą rodziną.

Drugą żonę, Krystynę, poznał w Hotelu Francuskim w Krakowie. Jak sam mówi, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Aktor, zachwycony swoją wybranką, nie mógł opanować zauroczenia i dosiadł się do jej stolika, przy którym bawiła z kolegami.

- Czarne włosy upięte w kok i najpiękniejszy biust na świecie! Tak się na nią zawziąłem, że gotowy byłem na wszystko, byle tylko spojrzała na mnie łaskawym okiem - powiedział Pyrkosz w jednym z wywiadów.

Miłość serialowego Lucjana do Krystyny od samego początku była pełna pasji, namiętności i uniesień. Jednak na drodze do ich szczęścia stanęła przeszkoda, wydawałoby się, nie do przejścia ... wiek. On miał 36 lat, ona zaledwie 17.

Początkowo ukochana ukrywała Witolda, ponieważ bała się reakcji rodziny. I słusznie. Przyszła teściowa nie chciała słyszeć o jakimkolwiek związku. Upierała się, że Pyrkosz jest za stary i nie nadaje się na kandydata  dla jej córki. Na szczęście, po pewnym czasie odpuściła i dała się przekonać, że uczucie aktora to nie żaden przelotny romans.

Witold i Krystyna Pyrkosz od 28 lipca 1964 roku stanowią zgodne i kochające się małżeństwo.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Witold Pyrkosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje