Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363092
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Witaj w domu, Ewo!

​Zapraszamy na 1113. odcinek "M jak miłość", w którym Ewa wyjdzie w końcu ze szpitala, powróci do Grabiny i zacznie nowe życie - u boku ukochanego męża. Jak rodzina powita kolejną "Mostowiaczkę"?


Reklama


Juniorzy namalują wielki transparent, Barbara przygotuje pyszną ucztę - i gdy Marek przywiezie ukochaną do domu, zacznie się prawdziwe święto! - Wiwat młoda para! - Sto lat, kochani! - Hura, mamo, ale fajnie, że już jesteście!

- Witamy chlebem i solą, i życzymy, aby nigdy Wam tego chleba w życiu nie brakowało! Wszystkiego dobrego, moje dzieci... Barbara, z ciepłym uśmiechem, poczęstuje młodych domowym chlebem - jak nakazuje tradycja. A Lucjan mocno synową przytuli: - Dobrze, że do nas wróciłaś... - Nawet nie wiesz, jak się cieszę, tato!

Do rodzinnej fety przyłączy się też Kisielowa: - Stop! Nie zaczynajcie beze mnie! (...) Jak dobrze, że lepiej się czujesz, Ewuniu... Ludzie to różnie mówili, ale ja zawsze wierzyłam, że wam się uda! Zaraz wracam do sklepu, ale najpierw jeszcze raz: najlepszego! Hip, hip, hura!!! 

Aż w końcu Marek chwyci żonę na ręce - i przeniesie przez próg jej nowego domu... Co rodzina nagrodzi oklaskami! - A co, tradycja w narodzie rzecz święta! Brawo, synu!

Tego samego dnia Mostowiaków odwiedzi także Anna. I od razu zajrzy do przyjaciółki... - To zamieszanie jest chyba dość męczące? - Jestem wykończona... Ale bardzo, bardzo szczęśliwa! - Bardzo się o ciebie martwiłam... I z całych sił ci kibicowałam. - Wiem, dziękuję. Ale wracając do naszej ostatniej rozmowy... Ewa uśmiechnie się i zawiesi głos...

A Gruszyńska, rozbawiona, rzuci tylko: - Niech zgadnę... zmieniłaś zdanie? - Wszystko wycofuję! Trzymaj się od mojego męża z daleka... - Załatwione! 

Chwilę później Ewa porozmawia też z Mateuszem. Szczerze i prosto z serca... - Wiem, że to dla ciebie nowa sytuacja i pewnie jest ci trudno odnaleźć się w tym wszystkim... Ale nic na siłę, nigdzie się nam nie śpieszy. Już kiedyś o tym rozmawialiśmy: mamę ma się tylko jedną... I twoja mama zawsze będzie w twoim sercu. Ja tylko, jeśli się zgodzisz, chciałabym ją... spróbować zastąpić. Najlepiej, jak potrafię. Rozumiesz?

- A na razie możesz się do mnie zwracać po imieniu albo nadal w bezosobowej formie. Jak chcesz, na wszystko się zgadzam! Ale pod jednym warunkiem... - Tak? - Że w końcu pozwolisz mi się porządnie wyściskać!

Za to wieczór spędzi u boku Marka, zapatrzona w gwiazdy nad Grabiną... - Jak dobrze... Jest tak dobrze, że aż się boję. Wszyscy, włącznie ze mną, zachowują się tak, jakbym była już całkiem zdrowa... A nie jestem i jeszcze wszystko może się zdarzyć. - Nie, na pewno nie. Już nie... Jaka przyszłość czeka zakochanych - i całą rodzinę Mostowiaków? Ciekawych zapraszamy przed telewizory... 

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje