M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wielkie zmiany w życiu Budzyńskiego po wakacjach!

Mimo że wakacje trwają w najlepsze, prace na planie "M jak miłość" nie zwalniają tempa. Ostatnio na instagramowym profilu Krystiana Wieczorka pojawiły się relacje, z których wynika, że aktor ma ręce pełne roboty. Oznacza to, że w życiu jego bohatera wciąż będzie działo się dużo. Sprawdźcie, co już wiemy.

"M jak miłość": Trwają prace nad nowym sezonem

Wątek zdrady, jakiej dopuścił się serialowy Andrzej Budzyński przed wakacjami elektryzował miliony widzów. Oto bowiem wzorowy mąż i ojciec zdradził ukochaną i wplątał się w sieć kłamstw, które nie tylko pogrążyły jego, ale i najbliższych przyjaciół. Na domiar złego tuż przed przerwą wakacyjną okazało się, że kochanka prawnika spodziewa się dziecka... Budzyński znalazł się więc w bardzo trudnej sytuacji, na której rozwiązanie widzowie muszą czekać aż do września.

Wiadomo że obecnie trwają prace nad kolejnym sezonem serialu, a powakacyjne odcinki skupiać się mają przede wszystkim na wątku wspomnianego Budzyńskiego. Krystian Wieczorek, który od lat wciela się w prawnika zamieścił na swoim Instagramie relacje, z których wynika, że razem z Marcinem Bosakiem (Kamil Gryc) pracują na planie popularnej "Emki".

Reklama

"M jak miłość": Co wydarzy się po wakacjach?

W nowych odcinkach Sylwia namówi Julię na walkę o Andrzeja.

Gdy Malicka wyląduje w szpitalu z zagrożoną ciążą, Sylwia postanowi wziąć w swoje ręce sprawy osobiste przyjaciółki.

Zacznie dociekać, czy żona Andrzeja już wie o jego skoku w bok i o tym, że będzie miał bobasa z pozamałżeńskiego łoża. Na informację, że Magda jeszcze o niczym nie wie, podniesie się jej ciśnienie. Stwierdzi, że nie może słuchać o pokrętnych wyjaśnieniach Budzyńskiego.

- Dziecko powinno mieć oboje rodziców! - zawyrokuje, podburzając tym Julię do wojny o Andrzeja z jego żoną.

Argument Sylwii podziała na wyobraźnię Malickiej. Żadna matka będąca przy zdrowych zmysłach nie chciałaby z premedytacją pozbawić własnego dziecka ojca!

Zdradzamy, że podjudzona przez przyjaciółkę Julia kategorycznym tonem zażąda od Andrzeja, by niezwłocznie poinformował Magdę o tym, że będzie miał z nią dziecko. Uzna, że w tych okolicznościach Budzyńska od razu wystawi mu odpowiedni rachunek za zdradę, wnosząc pozew o rozwód i wyrzucając go za drzwi.

Tym samym on odzyskałby wolność i mógłby związać się z Malicką i stworzyć szczęśliwą rodzinę dla ich wspólnego dziecka.

"M jak miłość": Kiedy nowe odcinki?

Premierowe odcinki "M jak miłość" już we wrześniu, w poniedziałki i wtorki o 20:45 w TVP2!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Krystian Wieczorek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy