Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366221
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski, to tylko kilku z wielu aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP 2 po raz tysięczny. Twórcy świętują.


O 20:40 rozpocznie się nasza relacja na żywo z tego wydarzenia.

Reklama

20:45 - Wielka gala rozpoczęta! Marek Mostowiak wciąż nie może zdecydować się, którą z pan wybrać - Annę czy Ewę. Kacper Kuszewski z Tamarą Arciuch i Dominiką Kluźniak wykonali piosenkę z repertuaru Marka Grechuty "Będziesz moją panią".

20:50 - Na widowni rozpoznaliśmy już m.in. Kasię Cichopek, czyli serialową Kingę wraz z mężem Piotrkiem (Marcin Mroczek), Witolda Pyrkosza i Teresę Lipowską, czyli Lucjana i Barbarę Mostowiaków.

20:53 - Prowadzący galę - Kacper Kuszewski i Grażyna Torbicka - ogłaszają wyniki plebiscytu na najlepszy pocałunek w serialu "M jak miłość". Nagrodę wręcza... Beata Tyszkiewicz? Cóż za świetna parodia znanej aktorki! Na scenie pojawiają się Katarzyna Dąbrowska i Marcin Rogacewicz, czyli lekarze z Leśnej Góry, którzy wręczą nagrodę. A wygrywają...

20:59 - ...Agnieszka i Marcin, czyli Magdalena Walach i Mikołaj Roznerski!

21:01 - Kryształowe serce odebrał Marcin, a na scenie już śpiewa Grzegorz Markowski.

21:06 - Teraz czekamy na ogłoszenie wyników w plebiscycie na najbardziej spektakularną zdradę. 

21:08 - Wygrali Kacper Kuszewski i Bożena Stachura, czyli Marek i Grażyna. Nagrodę wręczyli im Jacek Rozenek i Katarzyna Zielińska z zaprzyjaźnionego serialu "Barwy szczęścia".

21:10 - Na scenie Rafał Mroczek powitał wszystkie swoje serialowe partnerki...

21:13 - ...i zgotował trzem dziewczynom prawdziwą "Randkę w ciemno"

21:15: Olga Frycz i Rafał Mroczek po raz pierwszy pojawili się razem na gali, a w nowych odcinkach będziemy oglądać ich często. Tymczasem na scenie Mikołaj Roznerski, Joanna Osyda i Agnieszka Sienkiewicz śpiewają "Baśkę" Wilków. 

21:18 - Podobał wam się występ tego trio? Dajcie znać w komentarzach.

21:20 - Kolejny występ kabaretu. Na scenie (na niby, oczywiście) Hanna Gronkiewicz-Waltz i premier Tusk.

21:25 - Już po skeczach. Teraz na scenie "Kiedy nie ma miłości" śpiewa Maria Sadowska.

21:28 - Teraz wybieramy najpiękniejszą młodą parę w serialu. Na kogo stawiacie? My na Kingę i Piotrka! Nagrodę wręcza najmłodsze trio z "rodzinki.pl".

21:30 - Wygrali nasi faworyci! Na scenie pojawiają się właśnie Kasia Cichopek (w ciąży wygląda kwitnąco!) i Marcin Mroczek.

21:33 - Kasia Cichopek i Marcin Mroczek biorą udział w "Wielkiej grze", która sprawdzi jak dobrze znają swoje serialowe małżeństwo. 


21:36 - Na scenie Maciej Jachowski, czyli serialowy Irek w utworze IRA "Ona jest ze snu". Ale ciacho!

21:41 - Tym razem wybieramy najostrzejszą serialową kłótnię. Mirka i Irek a może Marta, Andrzej i Wiktor? Kto jest największym furiatem?

21:43 - Nagrodę wręczają aktorzy "Blondynki" - Julia Pietrucha i Mariusz Ostrowski. A wygrywa kłótnia... Dominiki Ostałowskiej i Krystiana Wieczorka!

21:44 - Podziękowania dla twórców serialu - Aliny Puchały, Rolanda Rowińskiego i Tadeusza Lampki. Bez nich nie byłoby waszego ulubionego serialu! Pozdrowienia i podziękowania należą się również Ilonie Łepkowskiej.

21:49 - A teraz słuchamy interesującej, choć dość powolnej, przemowy sobowtóra Andrzeja Wajdy. Pan Andrzej powie nam teraz o proporcjach w kinie... Tak.  

21:51 - Muzyczny przerywnik - na scenie pojawia się Ania Dąbrowska!

21:56 -  Została ogłoszona następna kategoria: Niespełniona miłość. Kto wygra? Magda i Paweł? Agnieszka i Tomek? Kasia i Marcin? Nagrodę wręczą aktorzy znad rozlewiska: Sylwia Arnesen i Aleksy Komorowski.

... i wygrali Magda i Paweł. Czy gonienie króliczka rzeczywiście jest najważniejsze?


22:00 - Niespodzianka! Katarzyna Madey, redaktor naczelna "TeleTygodnia" wręcza Tadeuszowi Lampce, producentowi "M jak miłość", Platynową Telekamerę. Co za zaszczyt!

22:03 - Owacja na stojąco dla ekipy "M jak miłość", bez której nie powstałby serial. W specjalnej dedykacji ze swoim utworem występuje gwiazda wieczoru - Edyta Górniak!

22:09 - Czas na wybory super pary! Jest nią Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz! Gratulujemy nestorom rodu!

22:13 - Chyba usiądziemy, bo już jesteśmy zmęczeni - zgodnie z radą Teresy Lipowskiej. Bardzo fajne wystąpienie : ) 

22:15 - Dzieciaki z "M jak miłość" składają serialowym dziadkom najlepsze życzenia i wręczają własnoręcznie zrobioną laurkę!

22:17 - Pożegnania nadszedł czas. Wielka jubileuszowa gala "M jak miłość" dobiega końca. Na scenie pojawili się wszyscy aktorzy z serialu i razem śpiewają utwór Maryli Rodowicz "Wszyscy chcą kochać".

Poniedziałkowy wieczór z Mostowiakami

W poniedziałkowy wieczór w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się wielka gala z udziałem twórców serialu "M jak miłość". Powód do świętowania nie jest błahy. Od trzynastu lat bowiem widzowie śledzą losy rodziny Mostowiaków, a już we wrześniu wyemitowany zostanie tysięczny odcinek serialu.

Przed budynkiem teatru zostanie wydzielona specjalna strefa - "czerwony dywan" - w której artyści będą rozdawać autografy i pozować do pamiątkowych zdjęć. Kto przyjdzie na spotkanie z fanami? Przede wszystkim gwiazdy "M jak miłość" - obecne i z przeszłości.

Kto pojawi się tego wieczoru przed teatrem? Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kasia Cichopek, Ania Mucha, bracia Marcin i Rafał Mroczkowie, Krystian Wieczorek, Kacper Kuszewski, Tamara Arciuch, Joanna Osyda, Mikołaj Roznerski, Agnieszka Sienkiewicz i wielu, wielu innych...

Prowadzenia imprezy podjęli się Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski, serialowy Marek Mostowiak. Przygotowania to dla aktora okazja do wspomnień. Przed laty otrzymawszy propozycję zagrania w serialu, wahał się... - Jednak kiedy się dowiedziałem, że grają Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska oraz cała grupa znakomitych aktorów, to wiedziałem, że nie ma się nad czym zastanawiać. Moje szczęście  polega na tym, że jako bardzo młody aktor miałem możliwość pracować z najlepszymi  - mówi.

Na scenie same gwiazdy!

Na scenie Teatru Polskiego Kacper Kuszewski również wystąpi w doborowym towarzystwie - z Tamarą Arciuch i Dominiką Kluźniak zaśpiewa przebój Grechuty "Będziesz moją  panią". Maciej Jachowski natomiast wykona hit "Ona jest ze snu". Z kolei bracia Rafał i Marcin Mroczkowie, zaprezentują się z formacją tańca nowoczesnego. Oprócz gwiazd "M jak miłość" na scenie pojawią się trenerzy z "The Voice of Poland" oraz Kabaret Moralnego Niepokoju.

Od lat wzruszają i bawią miliony

"M jak miłość" to historia rodziny Mostowiaków - nestorów roku Barbary i Lucjana oraz ich dzieci i wnucząt. Każdy z bohaterów przeżywa rozterki miłosne, a także tragedie rodzinne. Nie brakuje także chwil szczęścia. Widzowie od lat wzruszają się i śmieją z bohaterami serialu.

Postaci zmieniają się w "M jak miłość" jak w kalejdoskopie, jednak jest silna grupa aktorów, którzy od samego początku, do dziś, grają w tym serialu. Jednym tchem można wymienić kilkanaście nazwisk m.in. Teresę Lipowską, Witolda Pyrkosza, Dominikę Ostałowską, Kacpra Kuszewskiego, czy Marcina i Rafała Mroczków.

Są także aktorzy, którzy pojawiają się i znikają. Do takich należy Anna Mucha, która wciela się w Magdalenę Marszałek - przyjaciółkę bohaterów granych przez Katarzynę Cichopek i braci Mroczków.

Anna Mucha: "M jak miłość" to moja przystań

Mucha dołączyła do serialu dokładnie 10 lat temu. "Wcześniej nie oglądałam ‘M jak miłość’. Wiedziałam tylko, że to jest serial, w którym grają ‘ci bliźniacy’ (śmiech). Nie do końca też wiedziałam, jak wielką ma popularność. Do dziś przecież oglądają go miliony" - powiedziała aktorka.

"M jak miłość" oglądane jest dziś przez ok.7 mln widzów. To jedna z najwyższych not na rynku... "Sama nie oglądam, ponieważ nie mam w domu telewizora, ale mnóstwo ludzi dookoła mnie musi mieć wolne wieczory na ‘M jak miłość’"- wyznała Mucha.

"W aspekcie zawodowym, to jest to na pewno moja przystań. Zawsze, gdy tego potrzebuję, mogę realizować inne plany, a gdy wracam, to ekipa wita mnie z otwartymi ramionami. Nauczyłam się, że ważna jest atmosfera, w jakiej się pracuje. Istotne są relacje międzyludzkie. Gdy zaszłam w ciążę, producent Tadeusz Lampka złożył mi gratulacje i powiedział, że nie mam się, o co martwić, że praca będzie" - dodała aktorka.

Pomysłodawcami serialu "M jak miłość" są scenarzystka Ilona Łepkowska oraz producent Tadeusz Lampka. Tysięczny odcinek wyemitowany zostanie 16 września 2013 roku.


 

"Tele Tydzień"/ AJ


swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje