Reklama

"M jak miłość": Wielki powrót do serialu?

Maria Pawłowska przez kilka sezonów grała w serialu "M jak miłość" sympatyczną Anię. W ubiegłym roku niespodziewanie zrezygnowała z udziału w serialu. Czy po wakacjach jej wątek powróci?

Wątek uczucia, jakie połączyło Marcina i Izę cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów "M jak Miłość". Nic więc dziwnego, że niektórzy z nich zauważyli, iż scenarzyści niemal kompletnie pomijają postać Ani, czyli byłej dziewczyny Chodakowskiego, którą porzucił właśnie dla Lewińskiej. Po bolesnym rozstaniu dziennikarka grana przez Marię Pawłowską wpadła w depresję, a swoje smutki zaczęła coraz częściej topić w alkoholu...

Z czasem jej postać przestała pojawiać się w serialu. Aktorka pojawiła się za to w 14. sezonie "Przyjaciółek". Aktorka wcieliła się w postać Kaliny - niani, która pojawiła się w życiu Patrycji i Wiktora. Jednak w polsatowskiej produkcji też nie została na dłużej. Pawłowska na kilka miesięcy zniknęła również z mediów społecznościowych. 

Reklama

Dlaczego aktorka nagle zrezygnowała z projektów. Wiele wskazuje na to, że przyczynić się do tego mogły problemy ze zdrowiem, o których Maria Pawłowska wspomniała na swoim instagramowym profilu. "Musiałam się ostatnio pozmagać z moim zdrowiem, stąd dłuższa nieobecność właściwie wszędzie. Ale powoli wszystko się układa, wracam, zaczynam kilka nowych projektów, jest dobrze. Dziękuję za wszystkie wiadomości, bardzo mnie grzały w serducho. Wysyłam Wam moc uścisków!!"- napisała, tym samym uspokajając nieco swoich fanów.

Postać Ani nie została wypisana z "M jak miłość" na stałe. Dlatego fani ciągle mają nadzieję, że Maria Pawłowska jeszcze wróci do serialu. Trzymają również kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL