Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Werner zginie w tragicznym wypadku?

​Nowe, serialowe gwiazdy i... tragedia na walentynki! Zapraszamy na premierowe odcinki "M jak miłość", a w nich...Reklama

W najbliższym tygodniu widzowie zobaczą na ekranie aż dwie nowe twarze. Jolanta Fraszyńska ("Na dobre i na złe", "Licencja na wychowanie", "Spokojnie, to tylko ekonomia!") zagra Zuzę Marszałek, kuzynkę Magdy. Bartosz Waga ("Barwy szczęścia", "Na Wspólnej", "Szpilki na Giewoncie", "Czas honoru") wcieli się za to w Karola Krafta, byłego chłopaka Ali. W jaki sposób nowi bohaterowie pojawią się w serialu? 

Zuza trafi na deszczową dzięki pomocy marszałka. Piotrek i Kinga zaczną szukać opiekunki do dzieci, a przyjaciel poleci im swoją kuzynkę. Jako była pielęgniarka, niania będzie miała świetne referencje, a do tego ujmie Zduńskich swoją energią i uśmiechem.

W rodzinie Marszałków Zuza będzie jednak słynąć z jednej, dość dziwnej "przypadłości"- gigantycznego pecha!

Gdy tylko niania przestąpi próg domu, na Deszczowej nagle zabraknie prądu. A do tego kobieta wpadnie w miłosne tarapaty - gdy zacznie ja adorować Filarski... Jak Zuza poradzi sobie z kolejnymi przygodami?

Tymczasem Ala znów wyjedzie do Krakowa, by zacząć nową pracę. I odkryje, że jej bezpośrednim szefem jest Karol Kraft - mężczyzna, z którym była związana w Kanadzie.

- Trafiłem na twoje CV i omal nie spadłem z krzesła. Moja długoletnia, kanadyjska dziewczyna startuje w konkursie, żeby ze mną pracować! - Kraft od razu pośle Zduńskiej ciepły uśmiech.

Za to Ala, na myśl o codziennych spotkaniach ze swoim "eks", wpadnie w panikę.

- Słuchaj Karol, doceniam propozycję pracy w twoim zespole, ale to chyba nie jest dobry pomysł.

Kraft spróbuje ją uspokoić: - Kiedyś byłaś dla mnie bardzo ważna... Najważniejsza. Ale to było kiedyś. Teraz, dziś, w tej chwili - nic już do ciebie nie czuję. I w tej sprawie nic się nie zmieni!

A Zduńska rzuci cicho: - To zazdroszczę... Bo ja wcale takiej pewności nie mam...

Mimo wątpliwości, Ala zostanie jednak w firmie i dołączy właśnie do zespołu Karola.  A do tego - obawiając się reakcji męża - ukryje przed Pawłem fakt, że pracuje ze swoim byłym. Co wydarzy się, gdy jej sekret w końcu wyjdzie na jaw?

W kolejny wtorek, w 1132. Odcinku, zobaczymy też w serialu walentynki! Będą romantyczne wyznania, pocałunki i prezenty, a do tego zazdrość - i zemsta!

Rafał, od kilku miesięcy zakochany w Annie, straci w końcu cierpliwość i gdy Werner przyjedzie do siedliska na randkę, postanowi usunąć rywala z drogi - nie tylko w przenośni. Gołębiewski zakradnie się do auta prawnika i uszkodzi jedną z opon. Nieświadomy, że akurat tego dnia Adam planuje pojechać do Warszawy razem z Anną!

A kilka godzin później, w drodze do stolicy, zakochani będą mieć poważny wypadek! Gruszyńska od razu trafi do szpitala. A jakie obrażenia odniesie Werner, któremu Rafał życzył śmierci?

Odpowiedź tylko na antenie TVP2 w premierowych odcinkach serialu!

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje