Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367466
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Werner nowym sąsiadem Zduńskich!

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotr (Marcin Mroczek) zyskali nowego sąsiada. Nieruchomość na Deszczowej, tuż za ich płotem kupił okazyjnie... szef Piotrka - mecenas Adam Werner (Jacek Kopczyński).


Reklama


Pierwszym gościem, którego Werner, znany kobieciarz, zaprosi do swojego nowego lokum będzie Anna (Tamara Arciuch). Gruszczyńska wprawdzie dała mu kosza, ale mecenas po cichu liczy na to, że piękny dom z ogrodem, w miłej, zielonej okolicy sprawi, że w końcu ulegnie jego namowom. Czy ten plan się powiedzie?

Werner nie omieszka też odwiedzić nowych sąsiadów. Z bukietem kwiatów i butelką wina, jako niezapowiedziany gość, wprosi się na obiad do Kingi i Piotrka.

Przy stole od razu zwróci uwagę na Magdę (Anna Mucha). W trakcie obiadu niemal cały czas będzie rozmawiać tylko z nią.

- Wszystko mi się tu bardzo podoba! Dom, ogród. Nawet nazwa ulicy! Deszczowa. I ta otwartość! Każdy może wejść, zaglądać - oceni.

W końcu, gdy dziewczyna wybierze się samotnie na krótki spacer - zauroczony westchnie rozmarzony: - Jest taka cudowna... To znaczy... bardzo miła! - przyzna.

Chwilę później ruszy jej śladem i odnajdzie Magdę na tyłach domu. - Uciekła pani w głąb ogrodu... I jak romantycznie pani wygląda, pani Magdo - będzie komplementował Marszałkównę.

Co wydarzy się dalej? Czy Magda przyjmie zaloty Wernera i umówi się z nim na randkę? No i jak będą układały się relacje Zduńskiego z szefem-sąsiadem? Przekonamy się już niebawem.

JBJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje