Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365559
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Werner chce zwolnić Zduńskiego!

Piotr zdobywa się w końcu na odwagę - i prosi o podwyżkę. A Werner... grozi mu utratą pracy! Zapraszamy na 1098. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Podwyżki nie będzie!

Reklama

Problemy zaczną się gdy Piotrek - za namową żony - poprosi szefa o podwyżkę. Werner, walcząc z przeziębieniem, będzie w naprawdę kiepskim humorze... I całą złość wyładuje na Zduńskim.

- Prawda jest taka, że pracuję tu na dwa etaty... Dwanaście godzin dziennie to już norma - Zduński spogląda z napięciem na szefa. - Cały czas wpadają mi kolejne obowiązki, kolejne sprawy, opinie prawne właściwie piszę tutaj tylko ja, a jeśli chodzi o przeglądy orzecznictwa...

Jednak Werner ostro mu przerywa:

- Chwileczkę! Bardzo ci współczuję... Nie miałem pojęcia, że to wygląda tak dramatycznie! Przecież to prawie mobbing! W porządku... Rozumiem, że w tej sytuacji w grę wchodzi tylko wymówienie? 

- Nie, dlaczego...

Piotr blednie - i od razu wyczuwa, że szykują się problemy. A szef posyła mu lodowate spojrzenie...

- Bo powiedziałem ci bardzo wyraźnie, że na razie nikomu nie mogę dać podwyżki. A może nie powiedziałem tego wystarczająco jasno?

- Powiedział szef...

- Doprecyzujmy zatem: czekamy czy się żegnamy?

Waleczna żona

Chory prawnik wyjdzie w końcu z pracy - i na Deszczowej, w domowych pieleszach, sięgnie po syrop z "procentami"... A kuracja zadziała trochę inaczej, niż powinna. Oszołomiony, Werner odwiedzi Kingę - i "pochwali się" jak w biurze potraktował Zduńskiego.

- Chciał mnie naciągnąć na podwyżkę, twój mężulek... Ale ja, kotku, mam węża w kieszeni... Taka karma! 

A Zduńska zaplanuje zemstę! Jaką? Tego dowiecie się z kolejnych newsów i premierowych odcinków "M jak miłość", tylko w TVP2!

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje