Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość"... w księgarni!

11 września w salonach Empik pojawi się wyjątkowa książka: "M jak miłość. Początki" - powieść na podstawie 1. sezonu naszego serialu!

 

Reklama


Już dziś weź udział w wielkim konkursie "M jak miłość"! Do wygrania wizyta na planie i rodzinny pobyt w SPA!

Do księgarni w całej Polsce tytuł trafi za to już 5 dni później - 16 września. Premiera powieści zbiega się z emisją 1000. odcinka "M jak miłość". A jej akcja rozpoczyna się od współczesnych wydarzeń, które widzowie śledzą obecnie na ekranie.

Pojawienie się serialowej Janki stawia znak zapytania nad dalszymi losami domu w Grabinie, budząc wspomnienia wydarzeń i osób z przeszłości, także tych, które już odeszły. Książka przenosi nas do początków historii rodziny Mostowiaków, przypominając postacie sprzed 13 lat.

Pamiętnik Barbary Mostowiak w ciepły i osobisty sposób oddaje wyjątkową atmosferę tamtych czasów...

Z okazji 1000. odcinka serialu powstał także superdodatek "Zza kulis", będący częścią książki. Czytelnicy znajdą w nim wywiady z aktorami, pełne wspomnień i zwierzeń z codziennej pracy na planie.

Dla prawdziwych fanów serialu przygotowano też wiele ciekawostek i niespodzianek: alfabet serialowy, historię produkcji w liczbach oraz quiz wiedzy o "M jak miłość".

A do tego książkę wzbogaca ponad 50 niezwykłych zdjęć z archiwum producenta, przedstawiających przemianę bohaterów na przestrzeni lat oraz to, czego na co dzień nie widać, czyli scenki z serialowego planu. Polecamy gorąco!

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | M jak miłość. Początki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje