Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368192
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Ula wraca... w ciąży!

Mostowiaczka już wkrótce znów pojawi się w Grabinie. Uwadze Marka nie ujdzie jej zaokrąglony brzuszek. Okaże się, że siostra Natalki spodziewa się dziecka! Tylko kto jest ojcem?

Wybrał inną siostrę

Przypominamy, że Ula spędziła namiętne chwile w ramionach pijanego Franka. Niestety, chłopak nie był zainteresowany dłuższą relacją i powiedział Mostowiaczce wprost, że kocha jej siostrę.

Reklama

Natalka i Franek postanowili być razem, mimo przeciwności losu. A Ula w rozpaczy wykrzyczała co myśli na temat tego związku, zerwała siostrzane więzi i wyjechała do Londynu.

Wróciła odmieniona

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" Ula powróci! Nieoczekiwanie zjawi się w Grabinie i od razu rzuci Markowi na szyję.

- Witaj tato! Przepraszam cię za wszystko. Potrzebowałam tego, musiałam się zdystansować i przemyśleć sobie parę rzeczy...

- Cieszę się, że wróciłaś. Brakowało nam ciebie - powie szczęśliwy Marek. Jego uwadze nie ujdzie też, że córka nieco się zaokrągliła:

- Chyba dobrze cię tam karmili - zażartuje.

Ula uśmiechnie się tylko, ale nic nie powie.

Tajemnica wyjdzie na jaw

Jeszcze tego samego dnia wybierze się do Anny do siedliska. Tam szczerze porozmawia z ciotką.

- Miałam wam powiedzieć wcześniej, ale się bałam. Dzisiaj jeszcze raz dla pewności zrobiłam test i... jestem w ciąży! - wyzna Gruszyńskiej.

Ta informacja wprawi Annę w osłupienie.

- Ale jak to? Z kim? Kiedy? - nie będzie mogła wydusić z siebie nic więcej.

- Wszystko w swoim czasie. Najpierw muszę wyjaśnić tu parę spraw na miejscu - odpowie tajemniczo Ula.

Czy to oznacza, że ojcem dziecka Uli jest Franek? Czy Mostowiaczka postanowi zniszczyć szczęście swojej siostry? Tego dowiecie się z premierowych odcinków "M jak miłość". Tego nie można przegapić!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje