Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368233
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ula odkryje, kto jest biologiczną matką Janka!

Monika (Karolina Krawczyńska) - nowa ukochana Morawskiego seniora (Marek Lewandowski) - zdradzi Uli (Iga Krefft), że biologiczną matką Janka (Tomáš Kollárik) jest najprawdopodobniej aktorka, która przed laty była wschodzącą gwiazdą jednego z łódzkich teatrów.

W 1344. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 9 stycznia o godzinie  20.50) Ula wyzna Ewie (Dominika Kluźniak), że dowiedziała się od Moniki, iż biologiczną matką jej ukochanego może być aktorka, która kiedyś występowała na łódzkich scenach...

Reklama

- Monika nie zna jej nazwiska, wie tylko, że kobieta była wtedy wschodzącą gwiazdą - powie i zaproponuje macosze, by razem - w tajemnicy przed Morawskim - wybrały się do Łodzi.

- Wolałabym sama do niej dotrzeć i sprawdzić, co to za człowiek jest... - stwierdzi.

Podczas pobytu w Łodzi Ula pozna garderobianą, która okaże się nieocenionym źródłem informacji na temat wszystkich aktorek, z jakimi kiedykolwiek dane jej było współpracować. Ula wprost zapyta ją, czy pamięta gwiazdy, które dwadzieścia kilka lat temu były w ciąży.

- Pamiętam, że Basia Pigoń urodziła bliźniaki i razem z jej mamą niańczyłyśmy maleństwa w trakcie spektaklu. Wychowały się w teatrze. Do dzisiaj Basia pracuje tu u nas z mężem - powie jej garderobiana.

- A może chodzi o Weronikę Sobańską? Boże, jaka to była piękna dziewczyna! - przypomni sobie kobieta i zdradzi Uli, że plotkowano, iż Weronika była w ciąży, ale zerwała zaręczyny, a potem nagle, z dnia na dzień, rzuciła pracę i wyjechała za granicę.

- Ale dokąd? Nie wiem - westchnie kobieta.

O swej rozmowie z garderobianą Ula od razu opowie Ewie. Wyzna jej, że w necie nie znalazła żadnej informacji o tajemniczej Sobańskiej.

- Chyba rzeczywiście rzuciła zawód. I co ja mam teraz z tym zrobić? Pewnie są jakieś fotosy z jej przedstawień, można by zobaczyć, czy podobna. Albo już sobie odpuścić? - zacznie się zastanawiać.

Ewa poradzi jej, by decyzję, czy szukać dalej, zostawić... Jankowi. Czy Ula jej posłucha?

Zdradzamy, że Weronika Sobańska wkrótce zjawi się w Grabinie. W roli pięknej gwiazdy zobaczymy Ewę Kasprzyk. Pierwszy odcinek "Emki" z udziałem uwielbianej przez widzów aktorki TVP2 wyemituje na początku lutego.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje