Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368160
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?


Reklama


Od początku związku z Pawłem (Rafał Mroczek) Ala (Olga Frycz) czuje ukłucie zazdrości patrząc na Madzię (Anna Mucha). I choć dwie najważniejsze kobiety w życiu Zduńskiego ogłosiły jakiś czas temu zawieszenie broni i postanowiły się zaprzyjaźnić, to jak się okazuje jest to kruchy rozejm.

Magda prowokatorka

Młoda pani Zduńska nadal traktuje Marszałek jak rywalkę zagrażającą jej małżeńskiemu szczęściu. A Magda swoim zachowaniem podsyca jej obawy... Dlatego gdy przyjaciółka zajrzy do bistro, Paweł poprosi, by więcej nie prowokowała jego żony. - Jesteśmy superkumplami, jak w starym, dobrym małżeństwie, ale Ala tego nie rozumie. Boi się ciebie, boi się o mnie - będzie tłumaczył Madzi.

- Podejrzewa jakieś głupoty. Oczywiście nie ma do tego żadnych podstaw, ale nie mogę i nie chcę jej dawać powodu do takich myśli. - W takim razie może ja porozmawiam z Alą, wszystko jej wytłumaczę - zaproponuje Pawłowi Magda. - Absolutnie nie! - zaoponuje Zduński. 

- To by tylko dolało oliwy do ognia! Sam muszę to załatwić.

- Bardzo ją kochasz - stwierdzi dziewczyna. - A mnie nikt nie kocha i już nigdy nie przydarzy mi się taka bezgraniczna, wspaniała miłość - stwierdzi zrezygnowana.

Przyłapani

Paweł postanowi rozładować ciężką atmosferę, przyjaciółka podchwyci jego ton i w końcu w kuchni rozpęta się szalona walka z bitą śmietaną w roli głównej. Niestety, Paweł siłując się z przyjaciółką nie zauważy, że do bistro weszła Ala... A dziewczyna, widząc jego zabawę z Magdą, od razu ucieknie. I to bardzo daleko... Dopiero mała Basia (Gabriela Raczyńska) zdradzi Pawłowi, że jej mama dzwoniła z lotniska. I że wybiera się nad morze. Zdenerwowany mężczyzna ruszy za żoną, licząc, że tylko tak będzie mógł wyjaśnić kolejne nieporozumienie. Paweł będzie szukał ukochanej w całej Gdyni. Nie obędzie się bez trudności i niemiłych przygód, ale jak to w opowieściach o wielkiej miłości wszystko skończy się szczęśliwie.

Zakochany Filarski

Uczucie zawładnie też sercem ojca Kingi (Katarzyna Cichopek). Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs) odwiedzi córkę i wyzna, że znów się zakochał! - Poznałem kogoś! - przyzna podekscytowany mężczyzna.

- Jest taka piękna, seksowna i zgrabna, a w oczach ma samą dobroć - opisze córce swoją wybrankę. - Gdzie poznałeś tego anioła? - zapyta rozbawiona entuzjazmem ojca Zduńska.

- W kancelarii twojego męża! Ona tam pracuje. Nie mam pojęcia, jak się nazywa, wiem tylko, że na imię ma Monika. Koniecznie musisz mnie z nią poznać! Jak zareaguje Kinga, kiedy zrozumie, że ojciec zapałał uczuciem do Moniki Ochman (Anna Wendzikowska), która wcześniej romansowała z Wernerem i flirtowała z jej Piotrkiem?

JBJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje