M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390713
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Tylko współlokatorka czy ktoś więcej?

Wkrótce Zduński (Rafał Mroczek) zaproponuje France (Dominika Kachlik), by wprowadziła się do jego mieszkania. Zrobi to jednak w fatalnym stylu...

W 1569. odcinku "Emki“ (emisja we wtorek 23 lutego o godz. 20.55 w TVP2) Franka i Paweł zaczną się szykować do wspólnego wyjazdu do rodziny fryzjerki mieszkającej w Bukowinie Tatrzańskiej.

Dziewczyna wyczuje, że Zduński ma obawę przed tą wizytą.

- Powiedz prawdę... Przestraszyłeś się? - wprost zapyta ukochanego. -Normalnie prawie widzę tę lampkę ostrzegawczą, która ci się właśnie włączyła!

Gdy Basia (Gabriela Raczyńska) zasugeruje France, by wprowadziła się do nich, ta wyraźnie zasmucona zwierzy się nastolatce, że nie wie, czego tak naprawdę pragnie jej ojczym.

Reklama

- Brzmi kusząco, tylko że Paweł chyba wcale tego nie chce. Szczerze mówiąc, ja w ogóle nie wiem, czego on chce... - wyzna góralka.

Córka Ali (Olga Frycz) zarzuci Zduńskiemu, że robi wszystko, by zepsuć swoją relację z Franką.

- Znam cię jak nikt. Widzę najlepiej, co robisz... I nie mogę już na to patrzeć, bo Franka w końcu zwieje! Każda normalna dziewczyna na jej miejscu już dawno by to zrobiła! - oceni.

- A co według ciebie robię nie tak? - zapyta Paweł.

- Chodzi o to, czego nie robisz! Nie robisz dla niej miejsca w swoim życiu... - wyjaśni rezolutna blondynka.

Wieczorem Zduński zapowie Basi, że zjedzą kolację w trójkę. Nastolatka ucieszy się, że Franka w końcu z nimi zamieszka. Niestety, okaże się, że doszło do nieporozumienia. Paweł zdecyduje się jedynie oddać fryzjerce jedną ze swoich szuflad - tak, by odrobinę się u niego zadomowiła.

Dopiero po kolejnej rozmowie z Basią zaproponuje France, by z nim zamieszkała. Zrobi to jednak wyjątkowo nieudolnie.

- Baśka ma rację... Powinnaś z nami zostać - rzuci.

- Powinnam? Czy naprawdę tego chcesz? Nie jesteś w stanie powiedzieć mi dwóch słów, ale chcesz, żebym z tobą zamieszkała? - odpowie urażona dziewczyna.

- Nie chcesz? - zdziwi się Paweł.

- Nie chcę być tylko twoją współlokatorką. Chcę być kimś znacznie więcej... - usłyszy w odpowiedzi.

Czy ostatecznie ambitna góralka zgodzi się wprowadzić do Zduńskiego? Czy uwierzy, że ich związek ma przed sobą przyszłość?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy