M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339508
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Trzy romantyczne historie na Walentynki

Fanów "M jak miłość" czeka spora dawka emocji! Tuż przed Walentynkami w najpopularniejszym polskim serialu rozegrają się trzy romantyczne historie - Artur (Tomasz Ciachorowski) oświadczy się Izie (Adriana Kalska), Jacek (Jan Wieczorkowski) wyzna miłość Agnieszce (Magdalena Walach), a Marcin wda się w romans z... Anią (Maria Pawłowska).

W 1350. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 12 lutego o godzinie 20.50) Jacek zaprosi Agnieszkę na romantyczną kolację do swego luksusowego apartamentu w hotelu, w którym zatrzymał się na czas pobytu w Warszawie.

Uwodzenie przy gramofonie

Reklama

- Niech zgadnę, chcesz mnie uwieść? - zażartuje Olszewska.

- Po raz kolejny... spróbuję - westchnie biznesmen.

Agnieszka zauważy stojący na stoliku w pokoju gramofon i kilka leżących obok niego starych polskich płyt.

- Nie wierzę, że pamiętałeś - wyszepcze, wskazując na jeden z winyli, jak się okaże, szczególnie bliski jej sercu.

- Kochałam się w wokaliście... - doda.

- Jakby w realu nie było lepszych kandydatów - uśmiechnie się Jacek, a Agnieszka - zaskoczona tym, że Mrozowski pamięta, jaką muzykę uwielbiała, gdy była nastolatką - stwierdzi, że świetnie się przygotował do randki z nią.

- Zapowiada się ciekawy wieczór - powie.

Prośba o rękę w parku

Tymczasem Artur i Iza wybiorą się razem na spacer do parku. W pewnej chwili Skalski najpierw wytknie Lewińskiej, że nie podoba mu się fakt, że spotyka się z Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska), a potem powie ukochanej, że zwariował na jej punkcie i z tego powodu czasami traci zdrowy rozsądek i mówi rzeczy, których nie powinien!

- Czułbym się pewniej, gdybyśmy sformalizowali nasz związek. Nie zaraz, za jakiś czas - wyszepcze.

- Czy to były oświadczyny? - zapyta Iza.

- A gdyby były, co byś odpowiedziała? - usłyszy.

Lewińska dopiero kilka godzin później powie Arturowi, co myśli o jego propozycji, by zostali małżeństwem. Czy zgodzi się wyjść za niego?

Miłosne uniesienie

Także Marcin zapragnie przeżyć chwile uniesienia i postanowi za wszelką cenę skontaktować się z Anią. Zadzwoni do matki dziewczyny, a ta przekaże córce wiadomość od niego. Ania niespodziewanie zjawi się u Chodakowskiego.

- Cholernie się cieszę na twój widok! - krzyknie Marcin, gdy ją zobaczy, po czym chwyci Żakowską w ramiona, zacznie ją namiętnie całować i rozpinać jej koszulę...

Zdradzamy, że nie wszystkie z trzech romantycznych historii, które wydarzą się w 1350. odcinku "M jak miłość", będą miały szczęśliwe zakończenie. Dopiero jednak 12 lutego dowiemy się, czy Iza przyjmie oświadczyny Artura, czy Agnieszka zdecyduje się iść przez życie u boku Jacka, i czy Marcin zwiąże się z Anią na dobre i na złe...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje