Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364369
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Tomek zdradzi Agnieszkę z nianią?

Nieoczekiwanie Agnieszka (Magdalena Walach) zacznie podejrzewać Tomka (Andrzej Młynarczyk) o romans z Joanną (Barbara Kurdej-Szatan). Czy rozstaną się z powodu zdrady?


Reklama


Fakty są takie, że w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków Tomek i Joanna wpadną w poważne tarapaty.

Na celowniku sekty

Oboje znajdą się na celowniku wyznawców niebezpiecznej sekty, w szpony której trafiła w Stanach Zjednoczonych Małgosia (Joanna Koroniewska). Chodakowska zechce za wszelką cenę odebrać byłemu mężowi ich wspólnego synka Wojtusia (Feliks Matecki). 

Dojdzie do tego, że Tomek będzie musiał znaleźć schronienie dla Joanny. Ze względów bezpieczeństwa nie wtajemniczy w tę mrożącą krew w żyłach historię swojej ukochanej Agnieszki (Magdalena Walach). Efekt? Olszewska zacznie podejrzewać go o romans. Będzie go śledzić i któregoś dnia zobaczy go w towarzystwie pięknej blondynki. Tymczasem sekta nie spocznie na laurach. Pętla będzie się zaciskać. Czy Tomek odda syna?

Romanse, chrzciny i zerwanie

Madzia (Anna Mucha) i Wiktor (Piotr Grabowski) spotkają się oko w oko i w końcu porozmawiają szczerze na temat Karoliny (Aleksandra Kusio), której serce dostała Marszałkówna.

Ula (Iga Krefft) i Bartek (Wacław Warchoł) będą się spotykać mimo braku zgody Marka (Kacper Kuszewski). Spędzą ze sobą noc, po czym on zacznie tracić wzrok.

Po ślubie z Pawłem (Rafał Mroczek) Ala (Olga Frycz) zrobi się zazdrosna o przyjaźń łączącą jej męża z Madzią.

Anna (Tamara Arciuch) zerwie z Wernerem (Jacek Kopczyński).

Wojtek (Mateusz Janicki) spróbuje zbliżyć się do Janki (Joanna Osyda).

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) ochrzczą swojego synka Mikołaja (Kacper Kowalski). Na rodziców chrzestnych wybiorą Mirkę (Andżelika Piechowiak) i Irka (Maciej Jachowski).

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje