Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367907
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Tomek spotkał się z Zosią... Andrzej Młynarczyk wrócił do serialu?

Andrzej Młynarczyk i Julia Wróblewska, czyli nieodżałowany Tomek Chodakowski i jego córka Zosia z "M jak miłość", znów się spotkali! Niestety, nie doszło do tego na planie nowych odcinków serialu, ale podczas instagramowej "Domówki u Dowborów".

Julia Wróblewska zawsze bardzo ciepło wspomina w wywiadach swego serialowego ojca. Młodziutka aktorka była niezwykle wzruszona, gdy 1 czerwca - podczas "Domówki u Dowborów", do udziału w której zaprosiła ją Joanna Koroniewska - miała okazję po prawie trzyletniej przerwie znów spotkać się i porozmawiać z Andrzejem Młynarczykiem. To właśnie on przez kilka lat grał jej tatę w najpopularniejszym polskim serialu.

Reklama

Aktor, który odszedł z "Emki" w 2017 roku, zaskoczył Julię Wróblewską życzeniami z okazji Dnia Dziecka. Przez chwilę znów wcielił się w Tomka...

- Z okazji tego wyjątkowego święta życzę ci, córeczko, wspaniałych chwil, wspaniałych przygód, mądrych ludzi na swej drodze. Oczywiście pyszności, słodkości dzisiejszego dnia, bo na słodycze dzisiaj nie ma limitu - zwrócił się do wzruszonej Julki w łączeniu na żywo.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje