Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368160
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość“: Tomek odzyska wolność i... zacznie pić

Rozwód z Małgosią (Joanna Koroniewska) będzie dla Tomka (Andrzej Młynarczyk) traumą. Ze strachu, że była już żona odbierze mu syna, gliniarz zacznie pić na umór.


Reklama


Zgodnie z przewidywaniami, Małgosia Chodakowska nie pojawi się osobiście na rozprawie rozwodowej, do której dojdzie w 1063. odcinku "Emki“ (emisja w poniedziałek 12 maja).  Powód? Aktualnie przebywa na terenie Stanów Zjednoczonych, a ponadto spodziewa się dziecka. Jej ciąża jest zagrożona, ona sama ma poważne problemy z ciśnieniem, w związku z czym lekarz absolutnie zakazał jej podróżowania samolotem. Dlatego w sądzie będzie reprezentował ją wynajęty adwokat Janusz Malik (Wojciech Kalita). Zosia (Julia Wróblewska) zrobi Tomkowi niespodziankę i pojawi się na sali rozpraw, by dodać mu otuchy. Niestety, jej serdeczny gest nie poprawi ojcu fatalnego samopoczucia.

Z sądu prosto do... baru

Gdy tylko sąd orzeknie koniec małżeństwa Chodakowskich, Tomek uda się do pobliskiego baru. Pogrążony w rozpaczy zacznie zamawiać whisky za whisky. Żeby tylko zapomnieć o swojej życiowej porażce. W nocy odnajdzie go Maryla (Izabela Kapiasova), którą poprosi o pomoc umierająca z niepokoju o ukochanego Agnieszka (Magdalena Walach).

- Jestem już wolny! - oznajmi Olszewskiej podchmielony Tomek, po czym zadzwoni do Małgosi z błaganiem, by po swoim ślubie z Michałem (Paweł Okraska) przywiozła Wojtka (Franek Korzeniewski) do Polski i pozwoliła mu zająć się synem przez cały kolejny rok.

Wyciągnie rękę na zgodę

Tymczasem Chodakowskiego odwiedzi Michał i wyciągnie rękę na zgodę

- Pogódźmy się ze względu na dzieci, którymi będziemy musieli się wspólnie opiekować - zaproponuje Łagoda.

Czy Tomek otrząśnie się z rozpaczy?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje