Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365066
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Tomek i trzy zakochane kobiety!

Chodakowski nigdy nie narzekał na brak powodzenia. Okaże się, że oprócz Agnieszki i Asi, jest w nim zakochana jeszcze jedna kobieta! Sprawdź, która!


Reklama


Agnieszka (Magdalena Walach) i Asia (Barbara Kurdej-Szatan) z tego samego programu informacyjnego w telewizji dowiedzą się o ataku na konwój policjantów. Brutalność napastników będzie miała związek z wartością ładunku ochranianego przez funkcjonariuszy. To duży transport narkotyków skonfiskowanych przez celników!

Kobiety usłyszą, że dwóch konwojentów zostało rannych. Obie spotykają się w końcu w szpitalu. Na szczęście okaże się, że Tomek jest po ataku tylko poobijany.

Tymczasem o współudział w zorganizowaniu napadu będzie podejrzana Maryla (Izabela Kapiasova), czyli najbliższa współpracowniczka Chodakowskiego.

Skąd bandyci dokładnie wiedzieli, kiedy i co będzie transportowane? To musi budzić podejrzenia o przeciek informacji albo nawet dalej idącą współpracę.

Policjant nie uwierzy w winę partnerki, lecz i tak zostanie ona zawieszona w wykonywaniu czynności służbowych. Niestety, Agnieszka nie zdoła przekazać tej informacji Tomkowi, bo Asia widząc jej numer na wyświetlaczu, odrzuci połączenie, gdy ukochany pójdzie wziąć prysznic...

Po wypadku związek Tomka i Joasi rozkwitnie, a jego dzieci pokochają Tarnowską jak matkę... Ale dziewczyna wciąż będzie chorobliwie zazdrosna o Agnieszkę.

Ostatecznie Maryla odejdzie z pracy, wyznając Tomkowi, że rzeczywiście była źródłem przecieku, bo informację o konwoju przekazał bandytom jej chłopak.

Mimo to Chodakowski poprosi Agnieszkę, by się wstawiła u szefa za koleżanką. Maryla na pożegnanie zdradzi przyjacielowi, że... od dawna jest w nim zakochana!

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje