Reklama

​"M jak miłość": To nie jest jego ojciec!

Po tym, jak Basia (Karina Woźniak) i Dawid (Iwo Wiciński) zostaną przyłapani przez rodziców z alkoholem oraz marihuaną, dojdzie do kłótni między Olgą (Małgorzata Lewińska) a Mariuszem (Tomasz Lulek). Podsłucha ją młody Jaszewski i dowie się, że Mariusz nie jest jego biologicznym ojcem!


Zdradzamy, że w 1592. odcinku "Emki" (emisja w poniedziałek 24 maja o godz. 20.55 w TVP2) Basia Rogowska wymknie się wieczorem z domu, by całą noc spędzić z Dawidem. Młody Jaszewski będzie akurat sam, bo jego ojciec wybierze się do znajomych na brydża. Na powitanie zaproponuje młodej Rogowskiej jointa oraz alkohol.

W tym czasie Maria (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) odkryją, że ich córka zniknęła. Natychmiast skontaktują się z Jaszewskim. Efekt?  Młodzi zostaną przyłapani przez rodziców z alkoholem oraz marihuaną! Nic więc dziwnego, że ojciec urządzi Dawidowi piekielną awanturę.

Reklama

Gdy Jaszewska wróci do domu z sanatorium, między małżonkami dojdzie do ostrej kłótni.

- To wszystko twoja wina, zawsze mu pobłażałaś! - oskarży Mariusz Olgę.

- Co nam mówili na terapii? Cały czas chroniłaś go przed prawdziwym życiem... Podczas gdy on potrzebował i nadal potrzebuje po prostu dyscypliny i zmierzenia się z konsekwencjami swojego zachowania! - doda Jaszewski.

- I miłości, i ciepła... To mój syn! - rzuci Olga.

- Mój też! - krzyknie Jaszewski.

- Nigdy tak do końca go nie zaakceptowałeś... - wyszepce Jaszewska.

- Jesteś niesprawiedliwa! Nigdy nie dałem tego odczuć, ani tobie, ani jemu. I traktuję go tak, jakby był moim prawdziwym synem. Martwię się o niego tak samo jak ty! - zapewni Mariusz, będąc nieświadomy tego, że Dawid przysłuchuje się kłótni małżonków i właśnie poznał ich największy sekret!

Jaka będzie reakcja niesfornego nastolatka na tę "rewelację“?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje