Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362960
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": To już pewne - Ewa nie umrze na raka!

Mostowiak nie zostanie wdowcem po raz drugi. Jego narzeczona - Ewa (w tej roli Dominika Kluźniak) - wygra walkę z rakiem i powróci do Grabiny!


Ewa wyzdrowieje!

Reklama

Radosnymi przeciekami z planu "M jak miłość" podzielił się Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek Mostowiak. Aktor już wcześniej spoilerował na temat wątku Kasi i Marcina (szczegółów dowiecie się TUTAJ).

Tym razem zamieścił na swoim koncie na Facebooku zdjęcia z planu w Grabinie, które podpisał:

"Grabina w zimowych barwach... Pozdrawiamy!".

Na jednej z fotografii widzimy... Ewę! Oznacza to, że narzeczona Mostowiaka, w którą wciela się Dominika Kluźniak, wygra walkę z nowotworem i wróci do swojego ukochanego cała i zdrowa. 

Tymczasem w Grabinie

Zanim jednak dojdzie do cudownego ozdrowienia, Kolęda będzie głowił się nad tym, jak pokryć koszty zagranicznego leczenia córki. By zdobyć pieniądze, spróbuje sprzedać część swojej ziemi. Z kolei Marek w tajemnicy przed bliskimi poszuka kupca na sklep w Gródku.

W premierowych odcinkach, które widzowie "M jak miłość" zobaczą po nowym roku Ewa przyjedzie na leczenie do Polski. Mostowiak z dziećmi odwiedzą ukochaną w szpitalu i spróbują wesprzeć ją w walce z chorobą. 

Jednak stan chorej zacznie się gwałtownie pogarszać. Ewa będzie bliska śmierci, a swoją ostatnią wolę powierzy Annie (Tamara Arciuch). Poprosi Gruszyńską, by po jej śmierci zaopiekowała się ona dziećmi i Markiem.

I choć cała rodzina pogrąży się we smutku i będzie przygotowywać się na najgorsze, Ewie uda się pokonać raka!


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje