Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Teresa Lipowska - najbardziej znana babcia w Polsce

Teresa Lipowska w tym roku nie spędzi Dnia Babci ze swoimi wnukami. "Moje wnuczęta są na feriach" - wyjaśnia PAP Life aktorka grająca najbardziej znaną babcię w Polsce w serialu "M jak miłość". W środę 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci.


Reklama


"Moje wnuczęta są na feriach, na nartach, także w tym roku, w tym dniu nie będę się z nimi widziała. Natomiast na pewno zadzwonią i złożą mi życzenia, a widzieć będziemy się później, po ich powrocie" - powiedziała PAP Life Teresa Lipowska.

Mimo że wnuki aktorki są na wyjeździe, Dnia babci nie spędzi sama i też będzie świętować. "Wybieram się do Towarzystwa Przyjaciół Szkół, gdzie od wielu lat jestem Babcią Honorową. Odbędzie się tam zakończenie konkursów - plastycznego i poetyckiego. Będą rozdawane nagrody. Także szykuje się wielka uroczystość i na pewno będzie bardzo sympatycznie" - zapowiada aktorka.

Teresa Lipowska przyznaje, że w Dniu Babci nie dostaje specjalnych prezentów, gdyż sama nie przywiązuje do tego święta szczególnej wagi. "Po prostu wnuki zadzwonią albo nie. Nie świętujemy aż tak, żeby zaraz szykować jakiś specjalny obiad z tej okazji... Jak wnuki były jeszcze w przedszkolu to przeważnie zapraszano na uroczystość z okazji Dnia Babci i wszystkie dzieci brały udział w przedstawieniu" - opowiada  aktorka.

Lipowska dodaje, że kiedy sama była dzieckiem, to nie było Dnia Babci. "Dnia Dziadka, ani Dnia Ojca też nie było. Był tylko Dzień Matki" - skwitowała Lipowska.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Teresa Lipowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje