M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339507
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Teresa Lipowska na wakacjach

Gdzie wyjeżdżają na urlop gwiazdy? Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", bardzo miło wspomina Hiszpanię - a zwłaszcza pokaz tańca flamenco.


Reklama

- Uwielbiam obserwować tancerzy flamenco. Oni tańczą całym ciałem. I mimiką: na ich twarzach malują się wszystkie emocje - wyznaje gwiazda w rozmowie z pismem "Naj".

- Pamiętam, że gdy podczas wycieczki do Hiszpanii poszłam do tawerny na występ flamenco, krzyczałam najgłośniej z ekipy - tak byłam podekscytowana tym, co tam się działo, że aż nie mogłam usiedzieć w miejscu. Ja też chciałam tańczyć i śpiewać! - wspomina z uśmiechem aktorka.

Co wydarzy się u Barbary Mostowiak po wakacjach?


Przypominamy, że w ostatnim przedwakacyjnym odcinku "M jak miłość" pożegnaliśmy Michała Łagodę (Paweł Okraska), który zmarł w szpitalu, w wyniku urazów doznanych w wypadku samochodowym. Wiadomość o jego śmierci oraz o zaginięciu Małgosi (Joanna Koroniewska) dotarła do Polski. Zszokowaną Marię (Małgorzata Pieńkowska) w trudnych chwilach Maria wspierała Marta (Dominika Ostałowska). Wojciechowska i Rogowska przekazały wszystkie zdobyte informacje Tomkowi. Wspólnie postanowili ukryć złe wiadomości przed seniorami z Grabiny. Do czasu, aż nie wyjaśni się sprawa zaginięcia Małgosi...

Tyle że szyki pokrzyżowała im Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która doniosła Barbarze (Teresa Lipowska) i Lucjanowi (Witold Pyrkosz), że podsłuchała rozmowę księdza (Maciej Damięcki), z której wynikało, że wkrótce ma się odbyć pogrzeb Michała Łagody. W ostatniej scenie "Emki" zaniepokojona Barbara dzwoniła do Tomka...

Zdradzamy, że kiedy Chodakowski potwierdzi wiadomość o zaginięciu "Myszki", Mostowiakowie będą w szoku. Lucjan nie będzie potrafił pogodzić się z utratą najmłodszej i najukochańszej córki. 

- Obiecuję wam, że odnajdę waszą córkę - poprzysięgnie Tomek. Jednak sprawa nie będzie taka prosta, jaką się na pozór wydaje.

Barbara otrzyma list, w którym napisane będzie: "Pilnujcie Wojtusia, grozi mu niebezpieczeństwo"! Kto jest jego autorem?

Źródło: www.mjakmilosc.tvp.pl/ SwiatSeriali.pl

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Teresa Lipowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje