Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364061
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ten facet to wariat!

Wiktor uparcie śledzi Magdę... i w końcu postanawia z dziewczyną porozmawiać. Gdy Marszałkówna idzie na spacer do parku, Żak wykorzystuje okazję i przysiada się do niej na ławce. A po chwili umawia się z "nieznajomą" na kawę... Czy Magdzie grozi niebezpieczeństwo? Zapraszamy na 1079. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 

Reklama

Prawnik zaprasza dziewczynę do lokalu, który najczęściej odwiedzał ze zmarłą córką. I ukrywa fakt, że już raz się spotkali - gdy Magda leżała półprzytomna w szpitalu, tuż po operacji. Tymczasem Marszałkówna, nieświadoma zagrożenia, opowiada mu o swojej pracy na misjach, o planach na przyszłość... A Wiktor chłonie każde słowo.

- Zastanawiałem się, jaką pani jest osobą..... Co pani robi w życiu, co panią interesuje, co pani lubi? Teraz już trochę wiem... I nie jestem rozczarowany, ani trochę. To, co teraz powiem, może dziwnie zabrzmi, bo pani mnie nie zna, ale... ja panią... chyba trochę znam.

- Widzi pan, ja też przez chwilę miałam takie wrażenie! A skąd mnie pan zna?

- Z poprzedniego życia...

"Randka" trwa nadal... jednak Żak z każdą chwilą coraz słabiej panuje nad emocjami. I w końcu Paweł odbiera od Magdy dramatyczną wiadomość...

- Umówiła się z jakimś gościem i wpakowała się w kłopoty... A mówiłem, cholera, a ostrzegałem! Zawsze wszystko wie lepiej, a potem trzeba ją ratować! (...) Napisała mi, gdzie jest, w jakiej knajpie... Pisze, że ten facet to wariat!

Jaki będzie finał? Emisja odcinka numer 1079 już w poniedziałek - zobacz koniecznie!


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje