Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363101
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są dla siebie stworzeni!

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość" i ksiądz Robert z "Rancza", którzy od 7 lat są szczęśliwą parą, twierdzą zgodnie, że są do siebie bardzo podobni. - Mamy wiele wspólnych cech - mówią.


Reklama


Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się 8 lat temu na planie serialu "Halo Hans!". Miłość, która ich połączyła, nie wybuchła między nimi od pierwszego wejrzenia...

- To uczucie dojrzewało. Najpierw się zaprzyjaźniliśmy, a po pewnym czasie zostaliśmy parą - wyznał Bartek w wywiadzie, dodając, że aby być razem, wcześniej oboje musieli dokonać rewolucyjnych życiowych zmian.

- W naszym przypadku decyzja o rozstaniu z poprzednimi partnerami i zaczęciu wspólnego życia była bardzo dojrzała. Pewnie dlatego nadal jesteśmy razem... - powiedziała Tamara w rozmowie z jednym z magazynów.

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski żartują, że dobrali się jak dwa ziarna w korcu maku. Twierdzą, że są do siebie bardzo podobni, ale też świetnie się uzupełniają.

- Mamy wiele wspólnych cech, te same rzeczy nam się podobają, te same nas drażnią, podobnie podchodzimy do świata, do zasad, te same rzeczy nas bolą. Niektórzy mówią, że jesteśmy podobni nawet fizycznie! - twierdzi serialowa Anna Gruszyńska z "M jak miłość".

Bartek, który - jak mówi jego ukochana - ma artystyczną duszę, jest niezastąpiony, gdy trzeba zadzwonić lub iść do jakiegoś urzędu, załatwić coś przez telefon czy załagodzić sytuację kryzysową. Tamara z kolei jest lepiej od niego zorganizowana, więc zajmuje się domowymi rachunkami i organizacją ich wspólnego wolnego czasu.

- Nikt nie zrozumie aktora tak dobrze jak inny aktor. Oboje w tym siedzimy i wiemy, jak nasza praca wygląda - mówią zgodnie.

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski zwierzyli się niedawno na łamach dwutygodnika "Viva!", że - jak na ich wymagania - są parą wręcz idealną.

- Wiele osób mówi, że jesteśmy dla siebie stworzeni - powiedzieli.

Dowiedz się więcej na temat: Tamara Arciuch | Bartek Kasprzykowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje