M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391998
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Tak zmienili się aktorzy serialu!

Od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość" minęło niedawno 22 lata. Choć w międzyczasie na planie przewijały się dziesiątki aktorów, niektórzy członkowie obsady popularnej "Emki" pracują na planie serialu... od samego początku do dziś. Pamiętacie jak wyglądali dwie dekady temu?

"M jak miłość": Pierwszy odcinek w TV

"M jak miłość" świętowało swoje urodziny! Pierwszy odcinek Telewizja Polska wyemitowała 4 listopada 2000 roku. Od samego początku historia rodziny Mostowiaków i ich bliskich wzbudzała spore zainteresowanie widzów, którzy chętnie zasiadali przed telewizorami, by śledzić nowe odcinki. Przez ponad dwie dekady w popularnej "Emce" wydarzyło się naprawdę sporo! Sporym ciosem była m.in. śmierć Witolda Pyrkosza, który w serialu wcielał się w rolę Lucjana Mostowiaka - męża Barbary (Teresa Lipowska).

Przez cały czas na planie "M jak miłość" pojawiło się mnóstwo aktorów - podczas gdy jedni "wpadali" jedynie na chwilę, inni pozostali na dłużej. Jak na początku serialu wyglądali aktorzy, którzy wciąż występują w odcinkach? Poniżej odpowiedź!

Reklama

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz stworzyli duet, który trwale zapisał się w pamięci odbiorców "M jak miłość". Chociaż w nowych epizodach Barbara Mostowiak występuje nieco rzadziej, to odtwórczyni tej roli niezmiennie zapewnia, że jest gotowa grać w produkcji jeszcze przez długi czas.

- Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść. Odejdę, kiedy serial się skończy (...)- wyznała w wywiadzie dla magazynu: "Świat & ludzie".

Małgorzata Pieńkowska także pojawia się w "M jak miłość" od pierwszych epizodów, "dając twarz" Marii Zduńskiej (obecnie Rogowskiej). Najstarsza córka Barbary obecnie tworzy szczęśliwy związek z Arturem Rogowskim (Robert Moskwa), z którym przeprowadziła się do Grabiny. Maria spełnia się także w roli mamy i babci.

Dominika Ostałowska i Krystian Wieczorek

Siostra Marii - Marta (Dominika Ostałowska) - początkowo była bardzo skryta i niechętnie mówiła o przeszłości. Z biegiem czasu wspomniana postać odsłaniała coraz więcej: okazało się, że życie prywatne Marty było bogate w wiele zaskakujących zwrotów akcji!

W pewnym momencie w życiu Marty pojawił się przystojny mecenas - Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek). Marta i adwokat byli nawet małżeństwem, jednak czas pokazał, że wspólna przyszłość nie jest im pisana. Co ciekawe, wspomniany już Budzyński w ostatnim czasie "sporo namieszał", wystawiając swoją kolejną relację na poważną próbę...

Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek

Anna Mucha - jako Magda Budzyńska - to postać, bez której widzowie wprost nie wyobrażają sobie kolejnych sezonów! Na archiwalnych kadrach z planu Ania Mucha często pojawia się w towarzystwie braci Mroczków oraz Katarzyny Cichopek, czyli serialowej paczki przyjaciół.

W pamięci widzów zapisała się także scena ukazująca początki znajomości serialowych Kingi i Piotra Zduńskich. W ostatnim czasie bohaterowie powrócili nawet pamięcią do tej chwili, co bardzo spodobało się fanom "Mjm".

Pamiętacie pierwsze odcinki "M jak miłość"?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama