M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 310718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Szymek potrzebuje mamy...

Marcin (Mikołaj Roznerski) wybierze się z niezapowiedzianą wizytą do Barbary (Teresa Lipowska). Seniorka rodu Mostowiaków bardzo się ucieszy na jego widok i od razu zapyta go o Szymka (Staś Szczypiński). - Szymek potrzebuje mamy... - westchnie Chodakowski.


W 1343. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 16 stycznia o godzinie  20.50) Marcin zwierzy się Barbarze, że - choć czasami doskwiera mu samotność - nie chce angażować się w żaden związek.

Reklama

- Teraz to Szymek jest dla mnie najważniejszy - powie.

- Całe moje życie, energia, plany... wszystko jest ustawione pod niego - stwierdzi.

Barbara uśmiechnie się do niego i nieoczekiwanie zapyta, czy odczuwa czasem brak... kobiety.

- Jasne, że tak! Szymek też potrzebuje mamy - westchnie Chodakowski.

- Póki co, ma babcię, ciocię Agnieszkę, ciocię Asię. A ja dojrzałem już do tego, że nic na siłę. Jak kogoś odpowiedniego dla nas spotkam, to fajnie. Jak nie... to trudno, poczekam, ile będzie trzeba - doda.

- Mądry z ciebie facet, wiesz? - szepnie Barbara.

Marcin zażartuje, że to Szymek go zmienił.

- To jego, a nie moja zasługa - powie, a seniorka rodu Mostowiaków poklepie go czule po dłoni i przypomni mu, że jest przecież bardzo młody i ma przed sobą całe życie.

- Musisz zrobić wszystko, żeby było udane, spełnione - poradzi mu.

Tymczasem Szymek, którego Marcin zostawił w siedlisku pod opieką Ani (Marta Pawłowska), będzie się znakomicie bawił w towarzystwie nowej znajomej taty. Po powrocie od Barbary Chodakowski zastanie syna siedzącego na rozłożonej nad rzeką kolorowej macie i z apetytem pałaszującego kanapki. Zobaczy, jak Ania delikatnie wyciera chłopcu ubrudzoną ketchupem buzię, jak z czułością mierzwi mu czuprynę, a potem podnosi go do góry i robi mu karuzelę. Usłyszy radosny śmiech syna... Czy przyjdzie mu do głowy, że nie musi dłużej szukać kobiety, która mogłaby zastąpić Szymkowi mamę, bo spotkał już kogoś odpowiedniego?

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje