Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370167
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Szok! Zduńscy żyją bez seksu!

Ku radości Jabłońskiej (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek) wyzna jej, że od powrotu z USA nie sypia z żoną (Katarzyna Cichopek-Hakiel). Prawniczka do tego stopnia okaże się perfidna, że odwiedzi Kingę w bistro i zacznie udzielać jej małżeńskich rad! Przy okazji zapowie, że nie zrezygnuje z przyjaźni z mężem Zduńskiej!

W 1540. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 9 listopada o godz. 20.55 w TVP2) Kamila, udając przyjaciółkę od serca, weźmie Piotrka na spytki na temat kryzysu w jego małżeństwie.

Reklama

- Ja wszystko ci mówiłam - przypomni z udawanym żalem w głosie. - Znasz szczegóły mojego rozwodu, nawet te najbardziej intymne... Chyba na tym polega przyjaźń?

Mój brat kocha się w mojej żonie...

Zduński nie będzie specjalnie skory do zwierzeń, mając świeżo w pamięci ostatni wyczyn Jabłońskiej, która w jego własnym ogrodzie zaczęła obsypywać go pocałunkami. Na domiar złego Kinga była mimowolnym świadkiem tej kuriozalnej sytuacji.

- Ile razy mam tłumaczyć, że to był tylko głupi, nieprzemyślany wyskok? - powie prawniczka. - Nie bądź nudziarzem. Przyjaciele też czasem się całują... Bywa.

- Kamila, mnie to nie bawi - wyraźnie zaznaczy Piotrek.

- Mnie też. Jesteś moim najlepszym kumplem, przyjacielem. Chcę wiedzieć, co się z tobą dzieje. Po tym, co razem przeszliśmy chyba możesz być ze mną szczery?

- To takie cholernie trudne i porąbane, że mój brat kocha się w mojej żonie... - wydusi z siebie Zduński.

- Bardzo, bardzo ci współczuję... - wyszepcze Kamila, po czym jeszcze wyciągnie od Piotrka, że w ogóle nie sypia z żoną.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje