M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Szok! Po wakacjach trafi za kratki za morderstwo

Choć decydenci z Woronicza wysłali rodzinę Mostowiaków i ich otoczenie na przyspieszone wakacje, my uchylamy naszym czytelnikom rąbka tajemnicy i zdradzamy, co wydarzy się w "M jak miłość" po powrocie z urlopu. I tak: Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek), którzy w 23. sezonie zdołali ocalić swoje małżeństwo, jesienią przeżyją horror. Julia (Marta Chodorowska), której nie udało się zdobyć serca Budzyńskiego, zamieni ich życie w piekło.

Pamiętacie 1727. odcinek "M jak miłość", w którym uwagę niezrównoważonej psychicznie po stracie nienarodzonego dziecka Malickiej przyciągnął internetowy wywiad z prokuratorem relacjonującym starą sprawę pewnego mężczyzny zdecydowanego na wszystko, byle tylko posłać swoją żonę za kratki? W tym celu sfingował własną śmierć, a jego druga połowa została oskarżona o zabójstwo.

Julia zainteresowała się szczegółami historii, która zainspirowała ją do tego, by zniszczyć Andrzeja i życie całej jego rodziny. Do wywiadu z prokuratorem będzie wracała wielokrotnie, szczególnie ten fragment odtworzy sobie jeszcze niejeden raz:

Reklama

"Niewątpliwie najdziwniejszy przypadek, z jakim się spotkałem wydarzył się lata temu, w Szczecinie, bodajże w 98 roku. Wszystko wskazywało na to, że żona zabiła męża, ale w toku postępowania okazało się, że to mąż spreparował dowody, a sam zniknął, jakby zapadł się pod ziemię. Trzeba przyznać, że zaplanował wszystko z niebywałą precyzją. Zdradził go tylko jeden drobny szczegół...".

"M jak miłość": Po wakacjach Malicka spreparuje dowody przeciwko Budzyńskiemu

W zwiastunie "Emki" na nowy sezon widać, jak do drzwi Budzyńskich puka dwóch policjantów. Okaże się, że przyszli po Andrzeja.

Wszystko wskazuje na to, że Malicka postąpi według wskazówek z wywiadu z prokuratorem. Zwłaszcza że jej przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) zobaczy coś, co ją przerazi. Kamery ekipy produkującej zwiastuny nie pokazały, czego tak bardzo przestraszyła się Kostecka.

Można spodziewać się jakiegoś drastycznego dowodu spreparowanego przeciwko prawnikowi, który ośmielił się odtrącić Julię i wybrał życie u boku swojej żony Magdy.

Domyślamy się, że o ile Budzyński trafi za kratki, o tyle Malicka zniknie bez śladu. Szczegóły tego ekscytującego wątku widzowie poznają po wakacyjnej przerwie.

"M jak miłość": Kiedy i gdzie obejrzeć?

TVP2 planuje rozpocząć emisję premierowych odcinków 24. sezonu sagi rodu Mostowiaków w poniedziałek 28 sierpnia o godz. 20.55.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy