Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364062
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Szok! Marysia pod jednym dachem z Bilskim!

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) do tego stopnia poważnie zacznie traktować Roberta (Zbigniew Stryj), że przedstawi go swoim rodzicom. A co więcej: zdecyduje się z nim zamieszkać!

Rogowski (Robert Moskwa), który po wypadku samochodowym wciąż przebywa na rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku, nie ucieszy na wiadomość, że jego była żona Marysia wyjechała na weekend na Mazury w towarzystwie swojego nowego partnera Roberta. A skąd się o tym dowie?

Reklama

Przez przypadek odkryje w internecie, że Rogowska zaczęła pisać bloga. W jednym z postów autorstwa utraconej ukochanej przeczyta o jej wypadzie nad jezioro z Bilskim.

Na tej podstawie oceni, że jego szanse na odzyskanie Marysi są coraz mniejsze, co mocno go przybije. Na moment odzyska dobry humor, gdy w ośrodku rehabilitacyjnym odwiedzą go bracia Zduńscy wraz z jego córeczką Basią (Maja Wudkiewicz). 

Blisko, coraz bliżej

Tymczasem Marysia rzeczywiście będzie coraz bardziej zauroczona Bilskim. Do tego stopnia, że zdecyduje się przedstawić go swoim rodzicom! Nastąpi to w 1175. odcinku "Emki“ (emisja we wtorek 17 listopada w TVP2). Jak Mostowiakowie przyjmą nowego ukochanego najstarszej córki?

Będą Robertem zachwyceni, zwłaszcza Lucjan (Witold Pyrkosz) go polubi, bo okaże się, że nowy wybranek Marysi jest szachowym mistrzem! Błyskawicznie więc znajdą wspólny język.

Pamięć i... zazdrość

Będąca pod urokiem Bilskiego Rogowska nie zapomni oczywiście o byłym mężu. Nie zrezygnuje z odwiedzania go w ośrodku i motywowania go do ćwiczeń, po których stanie na nogi i będzie mógł poruszać się bez wózka inwalidzkiego.

A Robert - jak łatwo się domyślić - nie przestanie być zazdrosny o kontakty Marysi z Rogowskim. Coraz częściej zacznie mówić o tym, że powinni w końcu razem zamieszkać - w jego nowym apartamencie.

Rogowskiej ten pomysł nie bardzo się spodoba z uwagi na dobro małej Basi. Uzna, że córeczka nie powinna po raz kolejny zmieniać miejsca zamieszkania. By udobruchać ukochanego, zaproponuje mu, by on wprowadził się do niej. A Bilski od razu - w 1181. odcinku (emisja we wtorek 8 grudnia w TVP2) skorzysta z tej oferty...


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje