Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367890
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Szatan nie jest taki zły!

Szatan - to nazwisko, które trudno zapomnieć! Dla artysty nadaje się więc idealnie... A Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z "M jak miłość", przyjęła je biorąc ślub z Rafałem Szatanem, wokalistą zespołu Rh+.

- Nie jest tak źle być takim Szatanem, nawet w kościele. Rafał, który pracował kiedyś przez parę lat jako organista, często słyszał podczas mszy przedstawiającego go księdza: "Tylko u nas w kościele Szatan panu Bogu na organach gra!" - wyznaje z uśmiechem gwiazda, w wywiadzie dla pisma "Naj".

Reklama

A co wydarzy się po wakacjach w wątku tajemniczej Joanny?Już po wakacjach poznamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: Co stało się z Małgosią (Joanna Koroniewska) i jaki związek z tymi wydarzeniami ma tajemnicza sekta?

Dowiemy się, w szponach jakiej organizacji znalazła się Chodakowska i czy to Michał (Paweł Okraska) wciągnął ją w ten podejrzany krąg wyznawców. Poznamy też prawdziwe intencje Joanny...

Już teraz możemy zdradzić, że Tarnowska okaże się postacią pozytywną i będzie próbowała pomóc Tomkowi w rozwikłaniu tajemnicy zniknięcia Małgosi. Oboje bardzo zbliżą się do siebie, a Agnieszka (Magdalena Walach) poczuje się odsunięta na boczny tor. Czy nowa bohaterka rozbije ich związek i zostanie nową kochanką Tomka?

- Tomek postawi na szali dosłownie wszystko: swoją pracę, relację z Agnieszką, swoje życie, tylko po to żeby ratować syna przed grożącym mu niebezpieczeństwem - mówi tajemniczo Andrzej Młynarczyk.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje