Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367835
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Święta w serialach!

Jak obchodzą święta bohaterowie seriali? Mostowiakowie spędzają czas przy wspólnym stole, lekarze z Chicago kolędują, a Boscy zastanawiają się nad różnicami pomiędzy tradycją a obowiązkiem. Zapraszamy do obejrzenia naszego miniserialowego przeglądu po odcinkach świątecznych.

Jak spędzają święta bohaterowie najpopularniejszego polskiego serialu? O świętach na planie serialu opowiada Kacper Kuszewski:

Reklama

- "Nagrywanie tych scen bardzo różni się od codziennej pracy. Zazwyczaj jest to okazja, żeby serialowa rodzina zebrała się w większym gronie, a może nawet w całości, podczas gdy normalny tryb realizacji "M jak miłość" sprawia, że bardzo rzadko widujemy się w komplecie. Zawsze przy takich nagraniach naturalnie tworzyła się szczególna, bardzo miła atmosfera, która udzielała się wszystkim - aktorom i całej ekipie. Pojawiała się magia, chociaż przecież odbywało się to zawsze na długo przed Bożym Narodzeniem, a tuż po nagraniu scenografia była składana i zabieraliśmy się do kręcenia kolejnych ujęć. Oczywiście razem z ekipą serialu organizujemy sobie też prawdziwe spotkania świąteczne. Od tylu lat spędzamy ze sobą na co dzień tak wiele czasu, że jest zupełnie naturalne, iż chcemy podzielić się opłatkiem".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje