Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Strzała Amora

Wkrótce Adam (Jacek Kopczyński) wyzna Sandrze (Anna Oberc) miłość, a ona w rewanżu pokaże mu swoje prawdziwe oblicze. Czy uznany prawnik i była prostytutka stworzą trwały związek?

Zdradzamy, że w 1560. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 25 stycznia o godz. 20.55 w TVP2) Kinga uzmysłowi Wernerowi, że najprawdopodobniej zakochał się w Sandrze.

Reklama

Taki wniosek Zduńska wyciągnie z jego zwierzeń na temat kelnerki.

- Nagle sobie uświadomiłem, że Sandra jest moim najlepszym przyjacielem - wyzna prawnik, kiedy znienacka pojawi się na Deszczowej. - Mogę do niej przyjść w środku nocy, wysłucha mnie i jeszcze nakarmi gruzińskimi specjałami... Zawsze przy mnie jest, zawsze mogę na nią liczyć... Jak miałem koszmarną grypę, była Sandra. Jak skręciłem nogę - Sandra. Jak złapałem doła -Sandra...
- Twój anioł... - oceni Kinga, po czym zaśmieje się, że Wernera w końcu dopadła strzała Amora.

- Nie, to nie miłość... Na pewno nie! - wystraszy się adwokat. - Jest dla mnie ważna, bardzo ją lubię, podoba mi się, jest moim przyjacielem, cudownie się czuję w jej obecności... A jak jej długo nie widzę, to zwyczajnie za nią tęsknię... No co ty?... Nie, ja nie potrafię kochać!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje