Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368233
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Starski wciąż jest zakochany w Marysi?

Od razu po powrocie do Grabiny Barbara (Teresa Lipowska) wybierze się z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) na cmentarz. Przy grobie Łagody (Emil Karewicz) zobaczą Starskiego (Radosław Krzyżowski). - Tak myślałem, że prędzej czy później się tu spotkamy - powie im Kamil.

W 1381. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 11 września o godzinie 20.55) Barbara wda się na cmentarzu w pogawędkę ze Starskim. Wprost powie mu, że pewnie już dawno mogliby razem odwiedzać grób Zenka Łagody, gdyby nie robił tajemnicy ze swego pochodzenia...

Reklama

- Historia rodziny Łagodów i Mostowiaków jest dość burzliwa. Mamy swoje zaszłości, więc... wolałem być ostrożny - stwierdzi Kamil.

Seniorka rodu Mostowiaków wyzna Starskiemu, że kiedy ostatni raz rozmawiała z Michałem Łagodą (Paweł Okraska), ten był przekonany, że oprócz Marysi nie ma już żadnych żyjących krewnych.

- Podejrzewam, że zwyczajnie mógł o mnie nie wiedzieć - powie Starski i doda, że z Michałem łączy go dość dalekie pokrewieństwo.

- Ojciec Zenona i mój dziadek byli braćmi - wytłumaczy Barbarze.

Kilka godzin później Rogowska odwiedzi Kamila w jego rezydencji.

- Dawno się nie widzieliśmy, a ja podczas twojej nieobecności nie próżnowałem - stwierdzi Starski i poprosi Marysię, by podała mu kule.

Okaże się, że po kolejnej operacji wreszcie zaczął odzyskiwać władzę w nogach i może już nawet zrobić samodzielnie kilka kroków!

- To dzięki tobie zdecydowałem się na tę operację. I potem też, tylko dzięki tobie, jakimś cudem przetrwałem rehabilitację. Kląłem na czym świat stoi, ale dałem radę - uśmiechnie się do Rogowskiej, po czym da jej do zrozumienia, że wciąż coś do niej czuje.

- Popatrz, jak to się dziwnie potoczyło. Historia zatoczyła koło i spłatała nam figla... - westchnie.

- Teraz to Łagoda nieszczęśliwie zakochał się w Mostowiakównie - wyszepcze po chwili i zaproponuje Marysi, by wybrała się z nim na kolację.

- Obiecuję, że nie będę wyskakiwał z żadnymi propozycjami matrymonialnymi - zażartuje.

Jak Rogowska zareaguje na niespodziewane wyznanie Kamila? Czy przyjmie jego zaproszenie? Odpowiedzi na te pytania poznamy na początku września. Na nowe odcinki "M jak miłość" TVP2 zaprasza od poniedziałku 3 września.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje