Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368272
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Stare miłości - nowe wyzwania!

Widzowie szykują się na 19. sezon „M jak Miłość”… a bohaterowie serialu nie próżnują! Co wydarzy się w premierowych odcinkach, które na jesieni zobaczymy na antenie TVP2?

Pawła w nowym sezonie znów czekają problemy - głównie przez małżeństwo z Katią. Zduński nadal będzie ukrywał przed bliskimi, że ma nową żonę...

Reklama

Tymczasem do Polski przyjedzie nagle ojciec Katii (w tej roli David Gamtsemlidze) oraz jej niedoszły narzeczony Igor (Oleg Bakhrutdinov). Obaj będą na dziewczynę wściekli - po tym, jak zbuntowała się i uciekła z Gruzji. I obaj postanowią sprawdzić, czy Paweł naprawdę nadaje się na męża... Jak chłopak przetrwa taki "egzamin"?
Nieprzespane noce - niestety, głównie z nerwów - zaliczy także Magda. Budzyński zacznie w sądzie ostrą walkę z Karoliną - po tym, jak koleżanka oskarżyła go o próbę gwałtu - ale pierwsza rozprawa nie przebiegnie po jego myśli. A Chodakowska wyjdzie w końcu z sali bliska łez...

Kilka godzin później sprawą zainteresuje się za to Aneta, która od razu zaplanuje nową intrygę. Czy dziewczyna wykorzysta okazję, by znów Magdę upokorzyć i zranić?
Z kolei Piotrek i Kinga będą mieli dla bliskich sporą niespodziankę... bo ginekolog ustali, że tym razem w drodze są bliźniaki! Cała rodzina od razu wybuchnie radością. A do tego szybko pojawi się druga okazja do świętowania...

Bo na jesieni zobaczymy też w serialu kolejne oświadczyny! Artur oficjalnie poprosi Marię, by znów została jego żoną. A Zduńscy urządzą z tej okazji na Deszczowej romantyczną, rodzinną imprezę.

Za to w finale: dramat i kryminał - czyli ciąg dalszy przygód Marcina. W premierowych odcinkach Chodakowski odnajdzie leśniczówkę, w której Artur uwięził Izę oraz Maję... A Skalska wyzna przyjacielowi, że przez ostatnie tygodnie przeżyła u boku męża prawdziwym horror. Przemoc, groźby, leki na uspokojenie - Artur zrobi wszystko, by zapanować nad "ukochaną". Iza w końcu jednak się zbuntuje i - wspierana przez Marcina - postanowi uciec.

Niestety, gdy dziewczyna odzyska wolność, dojdzie do wypadku: auto, którym Skalska będzie jechać razem z córką, wpadnie do rzeki... Ratownicy wyłowią z wody niemowlę, ale matkę porwie wzburzony nurt. A Marcin będzie gotów na wszystko, by Maja nie trafiła znowu w ręce Artura... Jak daleko posunie się, by chronić swoje dziecko? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2, w premierowym, 19. sezonie "M jak miłość" - zapraszamy!

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje