Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„M jak miłość”: Stara miłość nie rdzewieje! Stefan i Ola znów będą razem?

Stefan (Zbigniew Waleryś) nieoczekiwanie poprosi wnuczkę, by dała mu adres cukierni, w której pracuje jego dawna miłość. Basia (Gabriela Raczyńska) zaproponuje, by razem odwiedzili Olę Kaczkowską (Maria Winiarska). - A po drodze kupimy kwiaty – powie dziewczynka dziadkowi...

W 1318. odcinku "Emki" (emisja w TVP2 we wtorek 3 października o godzinie 20.50) Stefan postanowi wybrać się do cukierni Kaczkowskiej i porozmawiać z kobietą, która była jego pierwszą wielką miłością.

Reklama

Tuż przed wejściem do kawiarenki uzna, że jednak nie powinien nachodzić Oli.

- Nie wchodzę, zmieniłem zdanie - powie towarzyszącej mu wnuczce.

- Nawet mnie nie pozna - westchnie, ale Basia nie pozwoli mu się wycofać.

- Musisz się przełamać! Teraz! Nikogo nie ma. Ruszaj... tylko się wyprostuj - dziewczynka niemal siłą wepchnie dziadka co cukierni.

Na widok Stefana Ola uniesie dłonie do ust, a w jej oczach nagle pojawią się łzy wzruszenia.

- Boże, Stefan? To naprawdę ty? - zapyta cicho, patrząc na elegancko ubranego mężczyznę trzymającego w rękach piękny bukiet.

- Tak się cieszę, że na siebie wpadliśmy - doda po chwili.

Basia wyzna Kaczkowskiej, że dziadek wciąż nosi jej zdjęcie w portfelu. Ola sięgnie po torebkę, wyjmie portmonetkę, a z niej czarno-białą fotografię z podobizną młodego Stefana.

- Może jednak napijecie się herbaty? Zapraszam na pączki - zaproponuje Basi i jej dziadkowi.

Stefan, patrząc prosto w oczy Oli, odkryje, że wciąż coś do niej czuje, mimo że od ich ostatniego spotkania minęło wiele, wiele lat. Rozmowa z dawną ukochaną sprawi mu ogromną radość. Zaprosi Olę na randkę...

- Ale na randkę pójdziesz sam - stwierdzi Basia, zadowolona, że jej misja zeswatania dziadka z jego pierwszą miłością zakończyła się sukcesem.

Czy Stefan i Ola po latach wrócą do siebie? Czy uczucie, jakie kiedyś ich łączyło, wybuchnie na nowo? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje