Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365618
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Spóźnione wesele Ewy i Marka

Odkładane na później wesele Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) w końcu dojdzie do skutku. Małżonkowie znajdą też czas na namiętną noc poślubną. Poznaj szczegóły!


Reklama

Po powrocie do odbudowanego domu w Grabinie Ewa weźmie urlop w pracy na uczelni, by spędzić trochę czasu z mężem. Ku rozbawieniu Natalki (Marcysia Lelek) i Uli (Iga Krefft), któregoś ranka przyszykuje dla Marka romantyczne śniadanie, którego on jednak w ogóle nie doceni!

Kwiatki na śniadanie

Mostowiak ciężko usiądzie za pięknie nakrytym stołem - brudny, w spodniach uwalanych błotem i włosami w nieładzie. Gdy żona zaproponuje, by się odświeżył, odpowie, że... nie ma na to czasu. Za to spyta, dlaczego w sałatce są kwiatki i czy Ewa chce go otruć. Zdziwi się, że są to jadalne bratki. Nie zauważy też eleganckiej koperty, do której żonka włożyła dwa bilety do kina. Szybko pobiegnie do pracy...

Zero seksu

Rozżalona Ewa zwierzy się Uli, że jako żona czuje się zaniedbywana.

- Z dziesięć razy obiecywał mi to zaległe wesele i za każdym spektakularna klapa - wyzna. - Chciałam go dziś wyciągnąć z domu, żeby pogadać właśnie o weselu. Ale nie, oczywiście jest zajęty, zabiegany. I ja już nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz... - tu speszona urwie, bo przypomni sobie, z kim rozmawia i skończy dość niezręcznie. - No... gadaliśmy.

- Ale wiesz, że nasz Mareczek cię kocha? - pocieszy ją Ula. - Wiem, wiem - odpowie Mostowiakowa. - Ale mógłby od czasu do czasu trochę się postarać...

Przyjęcie-niespodzianka

Ula - wspierana przez siostrę, Lucjana (Witold Pyrkosz) i Annę (Tamara Arciuch) - postanowi zorganizować romantyczną imprezę w siedlisku. Gruszyńska oszuka Ewę, mówiąc, że białe dekoracje w pensjonacie to "próba generalna" przed jej ślubem z Wernerem (Jacek Kopczyński). Później jednak okaże się, że cała rodzina zebrała się w siedlisku właśnie dla młodych Mostowiaków.

Na Ewę czekać będzie na miejscu ślubna suknia.  Na dokładkę Marek zaśpiewa jej ulubioną piosenkę. A gdy przyjęcie się skończy, zabierze ukochaną do pokoju dla nowożeńców...

Tym razem Mostowiak wyjątkowo postara się nie zasnąć zaraz po położeniu się do łóżka... Wszystko to zobaczymy w 1174. odcinku "Emki“ (emisja w poniedziałek 16 listopada w TVP2).

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z wesela Ewy i Marka, a także z ich... nocy poślubnej!

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje