Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367798
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Spekulacje na temat Tomka

Czy Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) obudzi się ze śpiączki? Czy odzyska przytomność, a jego mózg nie będzie uszkodzony? Te pytania zadają sobie widzowie od zakończenia wiosennego sezonu "M jak miłość". Niektórzy szukają nawet teorii spiskowych!

Zdjęcia zza kulis serialu bywają przewrotne i mylące. Jedno ujęcie z prób kamerowych wrzucone na facebookowy profil przez Andrzeja Młynarczyka wystarczyło, by internauci od razu uwierzyli w cudowne ozdrowienie jego bohatera.

Reklama

"Zdrówko dopisuje" - napisał aktor. Pod wpisem od razu pojawiły się dziesiątki komentarzy, w których widzowie dziękują i cieszą się z "cudu".

Warto zaznaczyć, że rezonans magnetyczny wykonuje się również pacjentom w śpiączce, aby zbadać, jak funkcjonuje ich mózg i które obszary reagują na bodźce.

To, co wydarzy się z Tomkiem po wakacjach jest przez scenarzystów "Emki" utrzymywane w tajemnicy.

My też dysponujemy fotografiami, na których Tomek leży pod respiratorem i szeroko uśmiecha się do ekipy realizującej zdjęcia (zdjęcie główne).

Nie oznacza to jednak, że takie wydarzenia miały miejsce w serialu. 

Dlatego prosimy uzbroić się w cierpliwość. Całą prawdę na temat dalszych losów bohatera poznacie w premierowych odcinkach, już 28 sierpnia w TVP2!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama