Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367925
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Śmierć Lucjana Mostowiaka i inne serialowe plotki

W sezonie ogórkowym nic tak nie pobudza czytelnika do kliknięcia w artykuł jak dobra plotka. W ostatnim czasie namnożyło ich się sporo. Dziś przedstawiamy Wam te najgorętsze!


Śmierć Lucjana z "M jak miłość"?!Fani "M jak miłość" zamarli! Witold Pyrkosz w jednym z wywiadów wyznał, że jego bohater... wkrótce pożegna się z życiem! 

Reklama

W rozmowie z dziennikarką aktor nie tylko przyznał, że nie ogląda serialu, w którym gra, ale też... nie zapoznaje się ze scenariuszem poza swoimi kwestiami!

- Ze scenariusza czytam tylko swoje role. Na planie "M jak miłość" wszyscy przyzwyczaili się już do tego. Bo niby po co mam to czytać? Co to za literatura? Za chwilę i tak Lucjan zginie albo umrze śmiercią naturalną i odbędzie się piękny pogrzeb, a życie innych bohaterów i tak będzie się dalej toczyć - stwierdził aktor w wywiadzie dla magazynu "Świat&Ludzie".

Na razie nic nie zapowiada rychłego uśmiercenia bohatera. Wręcz przeciwnie, po wakacjach będziemy świadkami rozwikłania mrocznej tajemnicy z przeszłości seniora!

Przypomnijmy, że 2 lata temu senior rodu Mostowiaków tak wypowiadał się na temat plotek o swojej rezygnacji z serialu:

- Odejść z "M jak miłość"? Ha, ha, ha... Wbrew plotkom odejdę z tego serialu, jak odejdę w ogóle. To nawet nie są plotki, wymysły totalne! Nie mogę odejść z tego serialu. No, chyba że na wieki wieków, to wtedy odejdę. Jak umrę, to wtedy odejdę. Ale za życia - nigdy! - deklarował na łamach "Super Expressu".

Witold Pyrkosz występuje w "M jak miłość" od 15 lat.

Uczucie Romana i Ewy z "Na Wspólnej" odżyje na nowo?

Po brutalnym pobiciu Romana przez gang motocyklowy, Hoffer stracił pamięć. Honorata, którą kiedyś bardzo kochał i chciał z nią spędzić resztę życia, wydaje mu się obcą osobą.

W 2012. odcinku serialu Roman dowie się co nieco o swojej przeszłości i targany poczuciem winy zawita na Wspólną. Tam odwiedzi salon fryzjerski Ewy, swojej byłej żony.

Jego serce zabije mocniej... Kiedy Leśniewska dowie się o wszystkim, będzie zazdrosna o narzeczonego. Tym bardziej, że Roman nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego stracił tak piękną kobietę jak Ewa...

Zuza z "Przyjaciółek" wróci do Wojtka?

Do życia "Przyjaciółek", a szczególnie jednej - Zuzy - w nowej serii powróci Wojtek.

Zdradzamy, że w premierowych odcinkach Markiewicz będzie musiała podjąć trudną decyzję: budować nowe życie z dużo starszym kochankiem Jerzym (Mariusz Bonaszewski) czy wrócić do swojej pierwszej miłości, Wojtka (Lesław Żurek), który  pojawi się w jej życiu w momencie kryzysu związku z Ginterem.

Na dowód obecności na planie Lesława Żurka Anita Sokołowska zamieściła na swoim facebookowym profilu wspólne zdjęcie.

"Powrócił ! Tak, tak. I będzie wesoło :) Wojtek z i jego poczucie humoru (lub jego brak);))" - napisała aktorka pod fotografią.

Fanki aktora oraz wątku Zuzy i Wojtka już zacierają ręce! Tym bardziej, że Anita Sokołowska publikuje kolejne wspólne zdjęcia...

Wiktoria i Przemek z "Na dobre i na złe" będą razem?

Nie da się ukryć, że o ile doktor Wiktoria Consalida znakomicie radzi sobie w pracy i naprawdę jest świetnym chirurgiem, o tyle kompletnie gubi się w życiu prywatnym i relacjach z mężczyznami. Niekiedy nie sposób doszukać się logiki w jej postępowaniu.

Bo po co na przykład poślubiła Tomasza, skoro tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej w Urzędzie Stanu Cywilnego całowała się z Adamem Krajewskim? Czyżby nie była pewna swoich uczuć i nie wiedziała, czego tak naprawdę chce?

Ekipa "Na dobre i na złe" często żartuje, że Wiki prędzej czy później i tak będzie z Przemkiem Zapałą (Marcin Rogacewicz), który był jej pierwszą miłością w Szpitalu Klinicznym w Leśnej Górze. Twierdzą, że Consalida po prostu jest skazana na Zapałę!

Jowita z "Pierwszej miłości" zginie w wypadku?!

Joanna Opozda zamieściła na Instagramie oraz Snapchacie zdjęcia i filmiki z... prosektorium!

Możemy na nich zobaczyć aktorkę z dużym krwiakiem na głowie, leżącą na stole i czekającą na sekcję zwłok.

"Prosektorium to straszne miejsce" - komentuje Opozda pokazując śledzącym ją fanom plan zdjęciowy. "Jak dobrze być żywym!" - dodaje aktorka, już bez charakteryzacji, siedząc w swoim aucie.

Czy to oznacza, że po wakacjach będziemy świadkami śmierci Jowity? Przypomnimy, że dziewczyna zmaga się z nowotworem, jednak obrażenia, jakie widoczne są na zdjęciach wskazują na groźny wypadek!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje