Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368269
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Słynna blondynka z reklamy już u Mostowiaków!

Barbara Kurdej-Szatan, energetyczna blondynka ze słynnej reklamy jednej z sieci telefonii komórkowej, rozpoczęła już pracę na planie sagi rodu Mostowiaków. Sprawdź, kiedy zobaczymy ją na ekranie!


Reklama

Wszystko wskazuje na to, że bohaterkę, w którą wciela się pochodząca z Opola Barbara Kurdej-Szatan, zobaczymy na ekranie jeszcze w tym sezonie “Emki"!

Zdradzamy, że fani “M jak miłość" poznają jej postać, która razem z Wojtusiem (Felek Matecki), synkiem Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk), wróci z USA, w finałowym, 1072. odcinku sezonu. Jego emisję TVP2 zaplanowała na 10 czerwca.

- Lecz całą niezwykle tajemniczą historię tej postaci zostawiamy sobie na jesień - zapowiada Karolina Baranowska z promocji “M jak miłość".

Przypomnijmy, że wcześniej krążyły wieści, jakoby Barbara Kurdej-Szatan miała zastąpić Joannę Koroniewską w roli Małgosi Chodakowskiej. Tyle że twórcy najpopularniejszego serialu w Polsce nigdy ich do końca jednoznacznie nie potwierdzili. Czy to oznacza, że dla podgrzania emocji nie wyprowadzali fanów z błędu?

Dodajmy, że razem z Barbarą Kurdej-Szatan do obsady “Emki" dołączyła Katarzyna Żak.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z pierwszego dnia pracy Barbary Kurdej-Szatan na planie sagi rodu Mostowiaków.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje