Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Śluby gwiazd, które nas zaskoczyły w minionym roku

Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Reklama

Jednym z największych i najbardziej zaskakujących wydarzeń minionego roku był ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta. Najpiękniejsza para Hollywood, dopiero po dziesięciu latach zdecydowała się na powiedzenie sobie sakramentalnego "tak". Aktorka do ostatniej chwili zapewniała, że nie planują ślubu, na który jak wyznała, bardzo naciskały ich dzieci.

W końcu media obiegły zdjęcia Jolie w sukni ślubnej zdobionej wyhaftowanymi rysunkami jej dzieci. 39-letnia Angelina Jolie i starszy od niej 11 lat Brad Pitt przysięgi małżeńskie wymienili w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół. Kameralna ceremonia miała miejsce na południu Francji, w maleńkiej miejscowości Correns, gdzie znajduje się posiadłość i słynna winnica Chateau Miraval. Angelina Jolie została poprowadzona do ołtarza przez dwóch synów Maddoxa i Paxa. Córeczki, Zahara i Vivienne rzucały przed nią płatki kwiatów a Shiloh i Knox podawali obrączki. Do tego Pax wykonał tort weselny.Amerykańskie media nie ustają w domysłach czy stanu cywilnego nie zmienili również Ashton KutcherMila Kunis. Pierwsze doniesienia o ich ślubie pojawiły się, gdy na palcu aktorki dostrzeżono obrączkę. Ciekawość podsycają również zdjęcie opublikowane na Facebooku podpisem "'Happy New Year, (love) The Kutchers". Oczywiście może być to kolejny żart pary, która ceniąc sobie prywatność lubi zwodzić media i podsycać plotki na temat ich związku.

Również polskie gwiazdy zdecydowały się na dyskretne ceremonie, o których media donosiły już po fakcie. Niewątpliwie największym zaskoczeniem ostatnich dni był ślub Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Para wzięła ślub w drugi dzień świąt w kościele w Słomczynie. Aby uniknąć niechcianego zainteresowania mediów, o miejscu uroczystości para poinformowała zaproszonych przez siebie gości w ostatniej chwili.

O prywatność zadbali również Monika i Zbigniew Zamachowscy. Atmosfera skandalu, jaka towarzyszyła parze, nie zakłóciła ceremonii ślubnej, która odbyła się w maju w Pałacu Tłokini pod Kaliszem, o czym na swoim Facebooku poinformowała panna młoda.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Ashton Kutcher | Mila Kunis | Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje