Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367424
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ślub w Grabinie? Co wydarzy się po wakacjach?

Na Instagramie znowu zawrzało. Marcin Mroczek opublikował bowiem najnowsze zdjęcie z planu serialu. Kogo możemy na nim zobaczyć? Czy to spoiler dotyczący wydarzeń z przyszłego sezonu serialu?

Na opublikowanym zdjęciu widzimy Andrzejka (Tomasz Oświeciński), Marzenkę (Olga Szomańska) oraz Piotrka (Marcin Mroczek) w... kościele, co może oznaczać, że za niedługo w Grabinie odbędzie się kolejny ślub. Kto jednak stanie przed ołtarzem?

Reklama

Fani serialu stawiają na Ulę (Iga Krefft). Mostowiakówna miałaby zostać żoną Bartka (Arkadiusz Smoleński). Może jednak (na co mamy cichą nadzieję) dziewczyna pójdzie w końcu po rozum do głowy i jej wybrankiem zostanie Janek (Tomas Kollarik)?

Inni widzowie spekulują w komentarzach, iż tajemnicze wydarzenie to ślub Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Kim mogłaby być z kolei jego wybranka? Na kogo stawiacie?

Przypomnijmy, że nadchodzące odcinki "M jak miłość" przyniosą wiele zaskakujących zwrotów akcji. Jednym z nich jest ciąża Kingi Zduńskiej.

 - Pewnie państwo już wiecie, że spodziewamy się dwójki dzieci... Ja nie wyobrażam sobie tego jeszcze. Wiem tylko od mamy, że jak się ma bliźniaki, to jest naprawdę ciężko, a już w szczególności w pracy na planie z dwójką maluszków. Będzie nam na pewno ciężko, ale przy tym na pewno ciekawie. Myślę, że pojawią się już po naszej wakacyjnej przerwie, czyli w sierpniu - zdradził Marcin Mroczek w wywiadzie dla serwisu Party.

Inne ciekawe wątki, jakie zobaczymy po wakacjach to m.in. perypetie uczuciowe Pawła Zduńskiego (kogo wybierze? Julkę? Kalinę?), powrót Natalki czy dalsze losy Franka.

Fani zaspokoją swoją ciekawość już pod koniec wakacji.

Nowe odcinki "M jak miłość" będą emitowane od 23 sierpnia w poniedziałki i wtorki.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje