Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Ślub na łożu śmierci!

Los nareszcie uśmiechnie się do Mostowiaków. Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) powiedzą sobie sakramentalne “tak" przed księdzem, po czym okaże się, że panna młoda cudem pokonała śmiertelną chorobę!


Reklama


Gdy Ewa wciąż będzie bohatersko walczyła o swoje życie, Marek zdecyduje się zorganizować ślub w szpitalu.

Na wózku inwalidzkim przed ołtarz

Zdradzamy, że w 1111. odcinku “M jak miłość" (emisja w poniedziałek 19 stycznia w TVP2) do kaplicy osłabiona chorobą panna młoda zostanie zawieziona na wózku inwalidzkim. Na świadków poproszeni zostaną Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Ula (Iga Krefft), Na kameralnej uroczystości nie zabraknie oczywiście Lucjana (Witold Pyrkosz), Barbary (Teresa Lipowska) i Kolędy (Artur Barciś). Sakramentu ślubu państwu młodym udzieli zaprzyjaźniony z rodziną ksiądz z Grabiny (Maciej Damięcki).

Niestety, dosłownie chwilę po wzruszającej ceremonii Ewa straci przytomność. Jednak doktor Wróblewski uspokoi Mostowiaków, że omdlenie było tylko efektem osłabienia oraz nadmiaru emocji. A później przyniesie wiadomość najwspanialszą z możliwych: organizm chorej zareagował w końcu na leczenie sterydami i wyniki badań znacznie się polepszyły!Do tego stopnia, że szczęśliwa Ewa będzie mogła wyjść ze szpitala! Nastąpi to w 1113. odcinku “Emki" (emisja w poniedziałek 26 stycznia w TVP2).

Powitanie w Grabinie

Zostanie entuzjastycznie powitana w Grabinie nie tylko przez całą rodzinę, ale też przez Annę (Tamara Arciuch) oraz Kisielową (Małgorzata Rożniatowska). Specjalnie na jej powrót Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Kuba Jankiewicz) ozdobią cały dom. Poświęcą nawet swoje oszczędności na zakup balonów, confetti i innych gadżetów. Przygotują kolorowy transparent z napisem: “Witaj w domu"! Przez próg Marek wniesie świeżo poślubioną żonę na rękach  - tak, by tradycji stało się zadość. Seniorzy rodu powitają młodych chlebem i solą.

Tymczasem Kolęda sprzeda swoją ziemię i odda Markowi pieniądze za leczenie córki.

- Odtąd to ty jesteś głową rodziny - oznajmi tata Ewy. - Musisz utrzymywać żonę oraz dzieci.

Młody Mostowiak zdecyduje się zainwestować w siedlisko Anny i odkupić od niej część udziałów w nowym interesie.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje